Wpis z mikrobloga

@Boniekk: @hjrhombre: ja myślę, że RS byłoby stać na wykupienie licencji. Ale ich fikcyjne marki aut w gta juz same wyrobiły sobie "markę" i myślę, że to jest celowe ze w GTA nie ma licencjonowanych aut.
  • Odpowiedz
@hjrhombre: każdy by chciał, serio ten powód jest ważny ale jest jeszcze jeden powód - kasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale skoro udostępniają swoje marki w grach wyścigowych to widocznie się da.
  • Odpowiedz
@Boniekk: @qlimax3: @Boniekk: Dokładnie tak, jak mówi Boniekk. Żaden z producentów nie chce być kojarzony z samochodami, które służą do napadów na banki, zabijania ludzi i ogólnie #!$%@? wszystkiego, co możliwe.

W grach wyścigowych/rajdowych to zupełnie inna bajka i para kaloszy.
  • Odpowiedz
@qlimax3: bardziej chyba chodzi o to, że później tych aut nie moglibyśmy rozwalić w grze, bo prawdopodobnie producent by się na to nie zgodził... to samo było z NFS

Mając fikcyjne marki w GTA Rockstar może robić z nimi co tylko zechce.
  • Odpowiedz
bardziej chyba chodzi o to, że później tych aut nie moglibyśmy rozwalić w grze, bo prawdopodobnie producent by się na to nie zgodził... to samo było z NFS


@gangsteris: w Gridach da się rozwalać auta od golfów po Bugatti czy koenigsegga, nawet bardziej niż w GTA
  • Odpowiedz
@qlimax3: ok, może i by się dało, ale taka licencja w GTA kosztowałaby pewnie majątek ze względu na to czemu by te pojazdy służyły... taniej (w sumie to za darmo) wychodzi wymyślić swoją markę i upodobnić auto do realnego pojazdu.
  • Odpowiedz