Wpis z mikrobloga

@Psych0: W sumie to opinię bazuję tylko na powstałym hentai'u więc o oryginale nie wiem nic...

Natomiast hentai, no cóż on był szczytem #!$%@? dorównującym kuroinu czy tam temu czemuś z orkami które miały zaganiacze większe od siebie samych i napastowały jakąś tam szkołę.
@scovil: Hentai najwyższych lotów nie był, z tym się zgodzę... Ale nowelka jest o wiele lepsza. Co prawda jeśli ktoś nie lubi tego typu akcji to i tak się nie przekona, ale fabuła w tym jest o wiele głębsza niż w hentai'u, w którym to jej właściwie w ogóle nie było.
@Psych0: głębsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@scovil: Pomiędzy hentaiem a novelką jest jedna zasadnicza różnica, hentai powstał po to żeby ktoś sobie do niego zwalił i jak napisał Psycho, był słaby, a novelka jest dobrze zrobiona, ma wciągającą fabułę, dużo wątków i ogólnie jest kozacka :d
@pelekon: @Psych0: Bo hentai był zrobiony na podobnej zasadzie co ich większość w dzisiejszych czasch

Panowie chodźcie zrobimy tak żeby ktoś bez opamiętania, konsekwencji i powodu gwałcił dziewczyny, #!$%@? wie skąd i #!$%@? wie czemu i właściwie po co ale niech tak się dzieje. Dla picu jeszcze udajmy, że ma to coś wspólnego z "tu wstaw nazwę jakiejś dobrej nowelki/mangi/czegokolwiek znanego" ale tak naprawdę to po prostu będzie siermiężne darcie
@Psych0: @scovil: mimo wszystko zgaduję, że historia nie jest najmocniejszą stroną tej gry. Pewnie można liczyć na szarganie emocjami i zwroty akcji - nawet się nie zdziwię jeśli byłyby znacznie ambitniejsze niż te z serii filmów Piła, ale nie sądzę by mogła konkurować z klasykami gatunku.

No i po Saya no Uta raczej wątpię że szybko sięgnę po następną novelkę która zostawi dziury w mej psychice ;)
@vndb: Czy ja wiem... Zależy od punktu odniesienia zapewne. Historia naprawdę rozkręca się dopiero w połowie gry, true ending jest naprawdę zagmatwany w pewnym momencie. Zapewne moja opinia nie byłaby tu obiektywna, jako że nie grałem w zbyt wiele gier tego gatunku, jednak jak na hentaica "gwałcić, palić i mordować" (który to też został stworzony na podstawie novelki) to historia miała w sobie więcej niż się osobiście spodziewałem. Fakt, może rekordów