Wpis z mikrobloga

Mireczki, z #motoryzacja - co to moze byc, ze pojechalem sobie do sklepu, wsiadam z powrotem, a drazek zmiany biegow lata sobie wesolo jak chce (ale tak jakby tylko w plaszczyznie jedynka-dwojka)? Szczesliwie byla wrzucona (?!) jedynka to sie do domu doturlalem, ale tak mysle, czy czekaja mnie duze, czy bardzo duze wydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#auta #peugeot
  • 11
@edgar_k: wodzik? to się chyba zdarza we francuzach, bo mam wrażenie, że nawet na mirko już o tym czytałem. Chyba nie majątek, ale bez wizyty u mechanika się nie obejdzie. Oby był niedaleko - nie przegrzej motoru na jedynce :)
@wonsz_smieszek: @qrolek: czyli jest szansa, ze nie bedzie polowy auta do wymiany, pocieszajace, dzieki!
Bede od nowego tygodnia dzialal to sie okaze co to.
A i btw - jest jakas szansa kombinowac zeby np. wrzucic dwojke na stale? ;) Ruszyc sie da, a jazda sporo przyjemniejsza po miescie...
@edgar_k: Weź wturlaj się pod auto w miejscu gdzie jest dźwignia zmiany biegów. Tam mogą być popychacze i może uda Ci się to samemu naprawić :)
Jeśli tam nic nie będzie, to trzeba szukać głębiej, średnio ogarnięty mechanik sobie powinien z tym poradzić :)