Wpis z mikrobloga

hojoł! :)

Razem z hodowcą Burków (tak słodko się na nie mówi ;DDD) zdecydowaliśmy się na wysyłkę za tydzień, z niedzieli do poniedziałku. Od jutra jestem na urlopie, właśnie do niedzieli, więc szkoda, żeby zwierzaki siedziały w sklepie same :) W międzyczasie sklepem zajmie się @GraveDigger, dostał już klucze, więc nie zdziwcie się, jak będzie chciał coś napisać w tagu #gadzibastion, ma moje błogosławieństwo do końca tygodnia. Później można go linczować.( ͡° ͜ʖ ͡°).

Poprosiłam babeczkę z hodowli o jakieś zdjęcia cudaków i OTO ONO :) Maluszki są jeszcze młode, bo to z kwietnia. Są cudowne i przepiękne ;D Samczyk będzie pochodził z zaprzyjaźnionej hodowli tej Pani, żeby nie było sytuacji mieszania genów.

Oto one, wybierzcie ;D

Udało mi się tez skończyć klatkę. Szorowałam ją trzy razy (woda+mydło, woda, myjka parowa+woda i szorowanie). Pozbyłam się zapachu i bródków pozostawionych przez lotki. Dołożyłam 3 półki, poprzemieszczałam zabawki, które wcześniej wyprałam, dołożyłam fajne schodki przez skos klatki, kilka podejść z listewki, cały duży konar i nową budkę. Muszę w przyszłym tygodniu kupić z 3-4 kokosy i jakieś doniczki, żeby porobić więcej domków i będzie BOOMBA :D Dlatka dla lotek różni się od tej dla burków głównie tym, że potrzebowała sporo miejsca luźnego do lotów, te za to nie skaczą tak dobrze i wolną przestrzeń dobrze jest im zabudować gałązkami i iinnymi pierdołami ;D Soł:

Front
Bok

No i tak dla rozluźnienia sytuacji - filmik, jak Płotka, Klara i A wcinają porcję karaczanów ;D W filmiku fajne jest to, że od 2 dni były na roslinach, więc są wygłodzone, jeśli chodzi o mięso ;DDD

O tu tu tu

I to tyle :) Rzucam wszystko i wyjeżdżam w góry, będę zjeżdżać na czymkolwiek tylko dam radę i obym się tylko nie połamała ;) Buziaczki!!!

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #burunduki #agama #agamy #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Pobierz
źródło: comment_s2nTnBVffJIVqq2YvN97tXc8h4Nr1JHS.jpg
  • 31
Wołam zainteresowanych (446) z list WykopowyPupil, GadziBastion
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do @IrvinTalvanen

! @Khaleesi @Tea @kibellos @magrusia @ccore @mandras @niepoprawnyhumanista @latko @krzyk4cz @sandovan @kamdz @wzr1one @acquen @sneakerro @kazut @nisziq @sanfable @popal @jormungand @goblin21 @dragday7 @mlody18 @przyzwoity @dlolb @maz00r @aggeta @hamradioop @piczabociana @genleman @x2one @akuku69 @sidi @ciast @gannta @sambarumba @dzery @krecikbmc @dymek1907 @koters @izycki @mrfafik @spiszka @reynevandudek @komeniusz @