Wpis z mikrobloga

@Cychu:
#testoviron (znany też jako Klejnot Nilu, Pomarańczowy Krul, Primolevi, Peter Zimmermann, Szloma, Box, Metal) - właściwie Łukasz Stanisławowski. Urodzony 25 lipca 1979 roku, zamieszkały w Morągu przy ulicy Sienkiewicza. Polski vloger, satyryk, troll, moderator Karachanu, kulturysta, milioner, filantrop, geniusz, wizjoner, złota postać na firmamencie dziejów ludzkich.

@muak47: Też chciałbym wiedzieć co to znaczy, że mi na mózg siadło. Rozumiem, że masz na myśli to iż wyrażam swoją opinię na tematy polityczne? 95% moich vlogów dotyczy podróży ale zawsze znajdzie się malkontent, któremu będzie przeszkadzało te pozostałe 5%.
@cychu Faktycznie jestem jednym z pionierów nagrywania filmów z USA. Nie mieszkam tam już od dwóch lat ale sporo materiału znajdziesz na YT, kanał "shogun1978". W razie pytań pisz PW
@shogun1978: Kolego, mój Ty najdroższy. Byłem z tobą na twoim kanale praktycznie od samego początku jak miałeś ledwo co oglądających. Od początku przypadł mi do gustu twój styl opowiadania, kręcenia filmów i ogólnie całokształt. Nawet po tej całej gówno burzy jak powiedziałeś wprost ile można zarobić na YT za co zostałeś mocno skrytykowane przez resztę, oglądałem i słuchałem Ciebie. No ale potem dałeś się ponieść fali która cię atakowała i stwierdziłem
@muak47: Rozumiem Twoje podejście i nie mam żalu. Na swoją obronę dodam tylko to co zawsze powtarzam.

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

Joseph Goebbels

Musiałem w końcu zareagować na oszczerstwa kierowane w stronę moją i mojej rodziny. Zrozumiesz jak Ciebie (czego nie życzę) spotka to samo.

Tymczasem pozdrawiam z lotniska w Moskie. Jestem od 26 godzin w podróży powrotnej z Filipin. Padam na twarz :(
@shogun1978: Jasne materiały z chęcią obejrzę, nie będę nikogo słuchał. Jedni mówią o Tobie to, drudzy co innego. Sam wyrobię sobie zdanie na Twój temat, nie oceniam ludzi po tym co mówią inni ( ͡ ͜ʖ ͡)
@muak47: Moim zdaniem obecnie filmy są równie ciekawe. USA to piękny kraj ale cieszę się, że dane mi jest podróżować po całym świecie i to uwieczniać. W każdym razie dalej wygląda to tak samo - wysyłają mnie gdzieś na koniec świata to zabieram ze sobą kamerę i nagrywam.
@muak47: W pracy to Ty pracuj bo się kłopotów nabawisz.
Swoją drogą przez złe warunki atmosferyczne mój samolot ma już 2 godziny opóźnienia z szansą na całkowite odwołanie. To będzie długa podróż powrotna. No nic, spokojnej nocy idę poczytać książkę.