Wpis z mikrobloga

mirki też same robią bazę?
ja osobiście polecam glikol i glicke od techlandlabu zamówiłem już łącznie około 10l i jestem bardzo zadowolony z jakości :)
i cenowo wychodzi bardzo ładnie bo za litr glikolu i gliceryny (2L bazy 0mg 50:50) z wysyłką kurierską płacę 45zł ( ͜͡ʖ ͡€)
do tego kupuje z e-dymu bazy hangsena 36mg pg i robię 6mg i wychodzi mnie 2x taniej niż gdybym kupował bazy np. inawery ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mojliquid #epapieros
  • 14
@mirekpozakontrolo: ja kupiłem pierwszy raz i czekam na dostawę. To zapytam od razu zanim coś popsuje. Robisz pierw bazę i czekasz aż się przegryzie i dopiero potem aromaty? Czy wszystko na raz do jednego "garnka"?
@mirekpozakontrolo: @meras: Ale czego Wy tak chcecie robić, chyba że rozumiem robić 95ml bazy tak, zeby potem dolac te 5 ml aromatu czy coś. Chociaż ja leje glikol, gliceryne, aromat i bazę nikotynową od razu do buteleczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BeDoEl: chciałbym zrobić 2 litry bazy i potem dodawać aromaty w zależności od tego co tam chciałbym namieszać /przed końcem zapasu. Największy dylemat mam w czym zrobić te dwa litry żeby przechowywać
ja robię tak
@meras biorę sobie butelkę z gliceryną i glikolem, odlewam gdzieś 0,5l gliceryny do jakiegoś naczynia i 0,5l glikolu do drugiego następnie do butelki z glikolem w której zostało 0,5l wlewam 0,5l gliceryny z naczynia a do gliceryny glikol
potem dodaje sobie odliczoną ilość bazy nikotynowej, wstrząsam butlami i odstawiam na tydzień do lodówki aby wszystko ładnie się przegryzło, po tygodniu rozlewam po ~95ml bazy do buteleczek 100ml i wlewam
70/30 70 gliceryny 30 glikolu? nie wiem :/ możesz zawsze zrobić sobie 2 wersje bazy 70glikolu:30gliceryny i na odwrót
baza z większą ilością glikolu bardziej oddaje smak liquidu i sam czasami taką robię, więcej gliceryny-większa chmura