Wpis z mikrobloga

@Wishmaster69: malezyjska do mnie turla się jedna paczka która od 1 grudnia jest w PL. Czytałem że dla Mirka po 38 dniach pobytu paczki w PL jak nabrała mocy urzędowej to doszła. Może i nasze kiedyś dojdą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@saperq: @Artrix: nie no, ja legitnie paypalem zapłaciłem, ale nie powiem- świeżak jestem jeśli chodzi o zakupy z dalekiego wschodu dlatego prosze o jakieś złote rady mirków - tym bardziej, że nigdzie na #jd nie widze możliwości założenia sporu
@stylap: z opinii w internetach wynika że 17track czasami pokazuje fałszywe trackingi więc nie ufam, sprawdziłem na klilku stronkach z googli jeśli chodzi o track mojej przesyłki i każda strona mówi co innego, pozatym czas moim zdaniem jest z deczka przesadzony- 6 listopada zamówione, niby wysłane z kuala lumpur i do tej pory nic a nic.

sprzedający to Yarui ( z jd) .

kurcze niby 16 dolców, ale nie chce tego
@Wishmaster69: moja na 17track i r4v podaje to samo - od wczoraj na wer:) Może w piątek na osiołku dowiozą:) swoją drogą malezyjska poczta jest nieźle upośledzona. We wszystkich 30 paczek zamówionych na jd i aliexpress te z malezji są najwolniejsze.