Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy
W piątek mam randkę i jest to mega ważna sprawa dla mnie.
Mam w planie zrobić niespodziankę i zabrać ją nad jezioro tak mniej więcej przed zachodem słońca bo jest w takim miejscu mega widok na to i planuje zrobić pilnik, ale kompletnie nie wiem co mam przygotować, bo ona też jest trochę wybredna jeśli chodzi o jedzenie
Polećcie jakies szybkie i łatwe przepisy z jedzeniem na zimno w sensie, żeby nie trzeba było tego podgrzewać ani nic albo żeby po prostu to dobrze smakowało na zimno, bo kompletnie nie wiem co mam zrobić a chce mega dobrze wypaść bo się tego nie spodziewa i jedynie wiem, że poprzednie jej pilniki-randki to było porażki totalne dlatego sami rozumiecie.
Będę mega wdzięczny za pomoc i jakiekolwiek rady

#randkujzwykopem #radnki #milosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #gotowanie #gotujzwykopem #jedzenie #kiciochpyta #pytanie
  • 28
@xydeN-: truskawki i bita smietana ?
Nie #!$%@?, że będziesz robił kanapki do jedzenia w plenerze xD
Albo kup wino i chałke w dobrym saloniku piekarniczym albo jakieś jagodzianki i kruasanty.

poprzednie jej pilniki-randki to było porażki


@xydeN-: x bo za bardzo pajacowales pewnie i kombinowales na pełnej spinie doopy, że musi być idealnie i w ogóle h wie co ma sie dziać.
"piknik" to tylko pretekst by sie spotkac
@xydeN-: wrapy z serkiem typu Philadelphia, łososiem albo szynką parmeńską, rukolą i pomidorem. Zwijasz i kroisz pod kątem na niewielkie kawałki. Ewentualnie zamiast wrapów ten sam zestaw ale w croiasancie. Na deser w słoiczkach jogurt z nasionami chia i jagodami / borówkami (weź łyżeczki). Do picia lemoniada albo jakieś lekkie białe wino i koniecznie kieliszki.
@xydeN-: ja zrobiłem piknik i przygotowałem ciasto marchewkowe, które polałem biala czekoladą i lemoniadę. Myślę, że warto zwrócić uwagę na otoczkę tego. Jakieś eko sztućce, lemoniada w ładnym słoju, kocyk, ręczniki, spray na komary.
@xydeN-: ja na piknik zwykle robię rolki z tortilli, tzn. smaruję tortille serkiem Philadelphia, Almette czy innym w tym stylu, może być nawet topiony, wkładam równolegle pokrojone w paski szynkę, ser, paprykę, ogórki, wszystko zawijam i kroję na rolki. Takie jakby kanapeczki, tylko zamiast chleba to tortilla.
Oprócz tego owoce to zawsze dobry pomysł.
Można też zapiec parówki w cieście francuskim z musztardą i jeść na zimno.