Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy
W piątek mam randkę i jest to mega ważna sprawa dla mnie.
Mam w planie zrobić niespodziankę i zabrać ją nad jezioro tak mniej więcej przed zachodem słońca bo jest w takim miejscu mega widok na to i planuje zrobić pilnik, ale kompletnie nie wiem co mam przygotować, bo ona też jest trochę wybredna jeśli chodzi o jedzenie
Polećcie jakies szybkie i łatwe przepisy z jedzeniem na zimno w sensie, żeby nie trzeba było tego podgrzewać ani nic albo żeby po prostu to dobrze smakowało na zimno, bo kompletnie nie wiem co mam zrobić a chce mega dobrze wypaść bo się tego nie spodziewa i jedynie wiem, że poprzednie jej pilniki-randki to było porażki totalne dlatego sami rozumiecie.
Będę mega wdzięczny za pomoc i jakiekolwiek rady

#randkujzwykopem #radnki #milosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #gotowanie #gotujzwykopem #jedzenie #kiciochpyta #pytanie
  • 28
  • Odpowiedz
@xydeN- ja bym zrobiła sałatkę z burakiem i fetą na rukoli, do tego jakieś fajne pieczywko (np pokrojoną świeżutką bagietkę), oczywiście białe winko i owocki, truskawki, malinki jakieś, takie żeby się je łatwo jadło. No i skoro jedziecie wieczorem to herbatka w termos do tego. Ładny kocyk, ładne talerzyki i sztućce, serwetki
  • Odpowiedz
Jak będzie dobry vibe i ogarniesz sytuacje to będzie się zajadała nawet czekoladą 95% bez skrzywienia...


@wuwuzela1: Ja mam ogromne trudnościami w komunikacji społecznej, czasem wydaję się być dziwny. Może op chce nadrobić swoje niedociągnięcia i wady, aby zwiększyć swoje szanse na udaną randke i ewentualnie, aby została ona z nim na dłużej?
Może po prostu nie ma takich umiejętności społecznych podczas rozmowy, dlatego chce dopiąć inne rzeczy na perfekto.
  • Odpowiedz