Wpis z mikrobloga

Witam Mirki,
Kojarzy ktoś jak wygląda serwis Chuwi w Polsce? Tak samo jak Xiaomi czyli nie ma oficjalnego czy jest może jakiś oficjalny jednak?
Bo zastanawiam się nad kupnem tabletu na prezent i mam dylemat czy brać na allegro
http://allegro.pl/chuwi-hi8-8-cali-ips-windows-10-android-etui-i5851985941.html
bo może mi nie dojść w ciągu miesiąca z aliexpress, a pozatym jeśli mam mieć jakąś normalną gwarancję to wolał bym nawet dopłacić, bo to na prezent i głupio jak by coś nie tak było i potem serwis z chińczykiem nie wiadomo ile i jak rozwiązany.
Chyba że ktoś ma jakąś mądrą alternatywę do 600zł może być sama winda, naczytałem się trochę i jedynie ten Chuwi wydaje mi się rozsądny patrząc cena/jakość ale może ktoś ostatnio wybierał tablet i ma jakieś spostrzeżenia?
#tablet #aliexpress #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
@matiwoj11: widze że chyba jesteś dobrze zorientowany, możesz mi polecić jakiś sklep na ali w takim razie najlepiej coś takiego jak Top-One dla tych co kupują telefony, bo jak jednak kupie z chin to chciał bym sprawdzonego sprzedawce i być może z jakąś przesyłką przez UK ale wiem że może to wygórowany warunek więc bez przesyłki przez UK też się obęde
@PaulKirszner: Polecany jest goldway(na #aliexpress)
Ja kupiłem na #gearbest, ale to było w murzyński piątek i kosztował 119 usd. Byłem przekonany, że zapłacę VAT, bo paczka ważyła 1.5 kg. Nie dość, że tablet przeszedł bez VATu, to miałem go w 8dni od wysłania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po napisaniu recenzji dostałem 250pkt, czyli 5$ zniżki na następne zakupy.

Ja bym na #aliexpress (oprócz goldwaya) nie
@leszek_SK: no to jest chyba firma i w regulaminie jest że każdy produkt ma 2 lata gwarancji tylko jak ostatnio było głośno na wykopie te gwarancje często wyglądają tak że i tak Ci wysyłaja sprzet do chin i nie masz go X czasu albo naprawiają na lipnych podzespołach. Kocham wolny rynek ale przez to jest również milion kombinatorów i dziwnych myczków dlatego jak kupuje coś nie dla siebie chciał bym wmiare