Wpis z mikrobloga

Wczoraj wróciłem z urlopu - wypoczęty, naładowany energią i z masą niesamowitych wspomnień oraz przeżyć, które na długo zapadną mi w pamięci. Mogę śmiało powiedzieć, że były to najlepsze wakacje w życiu :) Aura dopisywała niemalże cały czas, krajobrazy (zwłaszcza Patagonia, Cataratas do Iguaçu i Titicaca o Amazonii nie wspominając) zapierały dech w piersiach a napotykani ludzie najmilsi i najwspanialsi na świecie.

Przebyliśmy łącznie prawie 10 tysięcy kilometrów (nie licząc drogi z Polski do Rio), wykonaliśmy ~ 8 tysięcy zdjęć (zajmują łącznie 19 GB), wydaliśmy (po przeliczeniu na złotówki) dokładnie 21 tysięcy 851 złotych i 19 groszy (za 3 osoby - dwójka dorosłych i dziecko), zwiedziliśmy 7 państw (Brazylia, Urugwaj, Paragwaj, Argentyna, Chile, Peru i Ekwador) i zgubiliśmy telefon komórkowy gdzieś w bliżej nieokreślonych okolicach La Platy ;)

Generalnie nie wracam na Wykop (prymitywne postępowanie osób odpowiedzialnych za prowadzenie portalu to główna przyczyna), uznałem jednak, że napiszę krótką notkę o wyprawie, zaznaczę, że mam się dobrze i "spadam". Dziś mam trochę wolnego czasu dlatego zabawię tu chwilkę (mogę odpowiedzieć na pytania dotyczące zorganizowania takiej wycieczki, atrakcji, etc.) - jeśli ktoś chciałby się czegoś ciekawego dowiedzieć to śmiało, zapraszam :)

#relacja #amerykapoludniowa #wycieczka #wyprawa