Wpis z mikrobloga

Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszystkie wpisy dodane w godzinach gdzie normalny człowiek pracuje można podsumować tematykami:
- p0lki i murzyny
- hehe głupie lewactwo
- przegryw
Można się domyślić jaki target pracuje najmniej.

Jeszcze jakby ci userzy postowali raz czy dwa podczas przerwy na kibel, otóż niee, odpowiedzi i nowe posty co 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazwykopkow #wykop #heheszki
niochland - Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszyst...

źródło: 20230920_185124

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@maverickqqq: jak kto w mediach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) biedny wykopek nie zarucha i to jest największa dla nich tragedia że po napisaniu do jakieś kobiety " hej" ona nie odpisuje ze chce sie z nim #!$%@? XDDDD( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16,


@niochland: bullshit, ja wykop przeglądam w robocie własnie w godz. 8-17 a później w domu mam już lepsze zajęcia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niochland: dałem całą przegrywosferę na czarno bo się nie da tego czytać.

Swoją drogą, odnosząc się do mema, mi się wydaje, że cała ta panika moralną na internetowej prawicy i wśród przegrywów to jest wynik jakiś ich prywatnych fiksacji seksualnych. W swoim otoczeniu nie znam żadnej, ani jednej kobiety, która faktycznie leciała by na czarnoskórych gości. Z moich obserwacji wynika, że największe pożądanie wzbudzają albo ładni badboye, aktorzy/piosenkarze, w egzotycznych przypadkach
  • Odpowiedz
Swoją drogą, odnosząc się do mema, mi się wydaje, że cała ta panika moralną na internetowej prawicy i wśród przegrywów to jest wynik jakiś ich prywatnych fiksacji seksualnych. W swoim otoczeniu nie znam żadnej, ani jednej kobiety, która faktycznie leciała by na czarnoskórych gośc


@Keiosss: To zafiksowanie na punkcie Polek i ich czarnych partnerów wynika z tego, że to jest kombo mizoginii oraz rasizmu. W jednym zjawisku zbiegają się dwa atrybuty
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: wykopki maja w głowie dwa wilki. Jeden płacze ze jest przegrywem bo nie rucha, albo płacze ze ktoś inny rucha
Drugi wyśmiewa polki czyli lewactwo za to ze nie znają innej wartości niż ruchanie, po tym jak jakaś nastolatka w USA napisze coś o incelach.
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane nie zapominaj o godzinach tylko dla kobiet, zniżkach tylko dla kobiet, oraz o wyższych cenach biletów dla mężczyzn jeśli chodzi o wstęp do wielu obiektów i lokali. No i o ilości i dostępności programów profilaktycznych i zdrowotnych skierowanych do mężczyzn w porównaniu do tych dla kobiet.
  • Odpowiedz
Gdzie całe to przesladowanie bialego hetero mezczyzny zostalo wykreowane w mediach xd


@maverickqqq: W przeciwieństwie do prześladowanych LPG i innych mniejszości, które zostały wykreowane w lewackich urojeniach xD
  • Odpowiedz
To zafiksowanie na punkcie Polek i ich czarnych partnerów wynika z tego, że to jest kombo mizoginii oraz rasizmu. W jednym zjawisku zbiegają się dwa atrybuty wykopowego przegrywa - nienawiść do kobiet i nienawiść do czarnych. To sprawia, że urojenie się intensyfikuje.


@bacaa90: najważniejsze w życiu jest wkładanie fiuta do cipy, a polki lubią sranie na klatę, więc wynik tego równania jest prosty i wszystko jest wiadome #!$%@?#ne przegrywy
  • Odpowiedz