Wpis z mikrobloga

@Domal: zazwyczaj kupuje te najtańsze, pewnie różni sie to jakością tego "plastiku", jednakże kupiłem tanie szkło hartowane na przód do ip6s i jest niedopasowane, dla mnie za małe. Nie wiem czy cena ma na to wpływ ale teraz szukałbym takiego co zakryje cały przód a nie tylko wyświetlacz
@lesny_: @Domal: @Atariauke: nie kupujcie tych zakrywajacych caly przod, wszystkie dobre szkla beda wydawac sie za male na 6 i 6s i 6+ i 6s+ bo ekran jest zaokraglony a zeby dobrze rozprowadzac naprezenia trzeba nakleic tylko i wylacznie na plaskiej powierzchni

http://g03.a.alicdn.com/kf/HTB1IvAwJFXXXXcRXXXXq6xXFXXXc/Free-Shipping-luxury-font-b-gold-b-font-Titanium-aluminum-metal-screen-protector-for-font-b.jpg

takie szklo jak to w linku nie spelnia funkcji ochrony przed stluczeniem ekranu a jedynie przed zarysowaniani

rozwiaznaiem jest kupienie pleckow zachodzacych na przod urzadzenia az
@Atariauke: @lesny_: nic nie ochroni w 100% telefonu chyba ze jest to etui przeciwupadkowe (250+zł) i ono ma wyraznie zadeklarowana przez producenta ilosc (domyslnie 1) i wysokosc upadkow (np 1,8m/2m) i wtedy co upadek nalzey takie etui wymienic - masz wtedy gwarancje ze sie nie sltucze, pozostale etui maja funkcje ozdobna oraz ochronna przed zarysowaniami i wiadomo jak kazda dodatkowa ochrona chronia tez przed upadkiem ale nie daja zadnej gwarancji
@hvdy: sa szkla nie 3d za 20zł i sa za 160zł - roznica jest taka ktore sie szybciej pokruszy + co ma w opakowaniu dodatkowo + czy ma dodatkowe powloki przeciw odciskom palcow itp

niedawno pojawily sie szkla 3d za 50-60zł nie znam marki zakrywajace cala przednia czesc telefonu i duzo ludzi to kupowalo "bo lepiej wyglada" i ekrany byly pod spodem potluczone

nie znam tego produktu wiec nie bede oceniac
@pieczywowewiadrze: pytam po prostu z ciekawosci, bo nie kryje ze takie szklo fajnie zakrywa caly ekran, teraz kupilem sobie pierwsze lepsze za 30 zl byleby jakies bylo na poczatek- ledwo zakrywa caly ekran, na jednej krawedzi jest nawet 'tęcza' no i z kazdej strony jest jakies 2mm bez niczego bo i bez szkla i etui tam nie dochodzi, wiec odpryski sie z czasem na pewno porobią. Jak rozmawialem z przedstawicielem jakiejs
@hvdy: ja maioem 3x za 30zł forevera i teraz bede nakladac estuffa bo sie pokruszyly ale wole wydac 30zl na pol roku i wiem ze jest git niz kupic 150 i nie miec pewnosci ;) wycinane pod ten sam wymiar bo nie moga zachodzic na zakrzywiona czesc ekranu