Wpis z mikrobloga

Mam dwa pytania odnośnie #wow #worldofwarcraft i mam nadzieję, że nie pogryziecie mnie za ich użycie. Moment, ja to chyba już pisałem...

Do rzeczy, czyli 2 szybkie pytanka:
1). Trochę przeholowałem się z pieniędzmi i w tym miesiącu jedyną formą subskrypcji pozostaje mi zapłacenie w naturze bądź goldzie. Jako że nieskory jestem do płatności w naturze (nawet w grze), ale dosyć mocno wciągnął mnie WoW, pozostaje mi jakimś magicznym cudem zarobić te 60K golda w grze w ciągu 5 dni. Idzie to zrobić mając do dyspozycji DK na 90 poziomie (limit, bo zapomniałem że nie mam kupionego WoD) bez żadnych aktualnie wybranych profesji i grając na serwerze PvP (Twisting Nether EU), czy to nie ma większego sensu i lepiej sobie grać po to, by grać?
2). W międzyczasie zacząłem levelować rogue (subtlety, z tego poradnika), niestety idzie mi to jak krew z nosa, bo robię tylko questy, nic poza tym. Jest możliwym szybkie jego wylevelowanie do chociażby 60 lvlu w dosyć krótkim czasie, czy jest to najgorszy możliwy typ rogue do levelowania?
  • 8
@Seif: 1. 90 lvl zrobienie 60k w 5 dni będzie trochę ciężkie, ubranym 100 lvl na ~700 ilvl może dałbyś radę zależy od tego ile czasu na to poświęcisz. Ja to bym odpuścił, kupił za cebuliony i później jechał na tokenach.
2. Wybij sobie z głowy strony typu icy veins itp, to jest strata czasu, jeżeli interesuje cię gra PVE na wyższym poziomie niz normal to musisz brać informacje z innych
@Seif:
1. Możesz probować, zrób stare dungi, FL, ICC, BWD, BOT, Uld, nawet Naxx to będzie trochę golda, jednak 60k raczej nie dasz rady. Może z kilkoma postaciami i garnizonami. No chyba, że będziesz farmił jakiś spot 24/7 z potion of luck.
2. Głównie questy + heirloomy, nowe dungi, żeby zrobić dung questy. Od chyba 54 można robić speed run w brd, pogooglaj znajdziesz na pewno. Jednak wbicie 60 to teraz
@Seif: Dac sie pewnie da, ale to nie bedzie przyjemnosc. Brak profesji i 100 lvl'a to ogromne minusy. Daj sobie spokoj i jak najszybciej kup WoD.

2. Na questach lvl idzie najszybciej.

Moja rada.
Kup jak najszybciej WoDa, zostaw alta i wbij porzadnie jednego maina.
@Seif:
1. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zabawa z AH, ale na to trzeba bardzo dobrze znać ekonomię swojego serwera no i samą grę. Po wpisie domyślam się, że jesteś początkujący, więc będzie ciężko.
2. Oprócz questów zacznij robić dungeony, idą szybko bo większość graczy ma heirloomy i wpada ładny exp.
@Seif: Zawsze mnie to dziwi jak ktoś jest skory do grania 24/7 aby zarobić gold w grze kiedy w świecie realnym możesz zarobić $$$ znacznie szybciej. Teraz jest zima, przejdz się po domkach jednorodzinnych i powiedz, że za 10zł odśnieżysz im chodnik. 5 domków obrócisz i już masz na abonament a w wowie będziesz tydzień farmił.
@Jaww: Akurat icy-veins jest jedną z najlepszych stron jeśli chodzi o pve/buildy/talenty zaraz po forum mmo-champ.
@Seif: Tak jak reszta napisała, na 90 lvl nie zrobisz takiej ilości G żeby mieć na abonament. Ściśnij poslady, kup WoDa, wbij maina na 100, nim spróbuj zrobić te 60k na token, później baw sie robienie altów(z których swoją drogą też bardzo fajnie zarabia sie gold z garnizonu). P.S jak lvl'ować szybko to tylko
@Seif: 1. Żebranie w orgri zawsze spk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Rogue sub jest najtrudniejszym specem w grze aktualnie wiec lvlowanie w nim raczej się nie opłaca. Zrób combat - bardzo łatwy spec, wyśmienity na dungeony (blade flurry) i łatwiej o broń bo nie jest ograniczony tylko do daggerow. Poza tym na 100 przyda Ci się jako offspec raidowy do aoe. Ja na mythicu gram sub