Wpis z mikrobloga

@Krawwo:

Interpelacja nr 16893


do prezesa Rady Ministrów

w sprawie chemitrails

Szanowny Panie Premierze! W ostatnich miesiącach byłem wielokrotnie informowany i pytany przez zaniepokojonych ludzi o przyczyny i skutki częstego stosowania, jak określają, oprysków z samolotów metodą chemitrails. Niektórzy kojarzą to z wojskowymi projektami badawczymi w atmosferze, wyrażając zaniepokojenie o swoje zdrowie. Muszę przyznać również, że wiele sprzecznych informacji pojawia się w Internecie.

W zaistniałej sytuacji uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi
Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj*ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak
@chamik:
@asenjo
Heh, poziom wypoku - gość nie jest na tyle kompetentny żeby odpowiadać na pytanie więc w imieniu swoich wyborców pyta kogoś kto się na tym znać powinien - nie widzę tutaj nic niekompetentego ... Dodam tylko że nie każdy czyta codziennie wypok i zna sprawę chemitrailsów na wylot ...

Co do jego outfitu w sejmie to jest on oczywiście niedopuszczalny, takie zachowanie powinno zostać napiętnowane a on powinien dostać
Heh, poziom wypoku - gość nie jest na tyle kompetentny żeby odpowiadać na pytanie więc w imieniu swoich wyborców pyta kogoś kto się na tym znać powinien - nie widzę tutaj nic niekompetentego ... Dodam tylko że nie każdy czyta codziennie wypok i zna sprawę chemitrailsów na wylot ...


@Qrka: No właśnie, ale fajny koleś, powinien jeszcze dopytać o zimną fuzję, zderzak Łągiewki, czy Ziemia jest pusta w środku, czy Hitler
Heh, poziom wypoku - gość nie jest na tyle kompetentny żeby odpowiadać na pytanie więc w imieniu swoich wyborców pyta kogoś kto się na tym znać powinien - nie widzę tutaj nic niekompetentego ... Dodam tylko że nie każdy czyta codziennie wypok i zna sprawę chemitrailsów na wylot ...


@Qrka: @Mesmeryzowany: Czy to prawda, że w Arce Noego nie było miejsca dla Dinozaurów, a jeśli tak, to w czyim interesie
@Mesmeryzowany: @ajuto00: Panowie błędnie zakładacie że wasze infantylne odpowiedzi cokolwiek wnoszą do tej rozmowy ... Nie potraficie logicznie odpowiedzieć, potraficie tylko strzelać gimbosarkazmem uważając przy tym że jesteście "cool" bo klakierzy przyplusują ... Serio, dorośnijcie.

No właśnie, ale fajny koleś, powinien jeszcze dopytać o zimną fuzję, zderzak Łągiewki, czy Ziemia jest pusta w środku, czy Hitler uciekł do Argentyny...


@Mesmeryzowany: Ośmieszanie idei zadawania pytań przez obywateli do rządu, (nawet
Ośmieszanie idei zadawania pytań przez obywateli do rządu, (nawet tak głupich)


@Qrka: Kurde to są ludzie, którzy uważają, że rząd rozpyla chemikalia kontrolujące umysły i oni niby mają ufać rządowi? Tych idei nie powinno się wprowadzać na forum publiczne w innej formie niż debunk czy ewentualnie wyśmianie i nie można ich stawiać jako równoległe koncepcje w dyskusji, bo w ten sposób wielu niedoinformowanych może pomyśleć, że "hmm, coś w tym jest