Wpis z mikrobloga

@Magik_Antonio: nie rób wiesz czego z logiki.
Jeśli jest większość magiczna, i robią głosowanie o zboostowanie swoich klas - oczywistym jest, że są oni stronniczy i subiektywni, bo jest im to na rękę.
Jeśli większość OGÓLNOSERWEROWA, ZE WSZYSTKICH KLAS wygrywa w głosowaniu o stage exp który nota bene nikomu nie szkodzi, bo nikt nic nie traci - każdy jest równy, to jest to obiektywne: bowiem ani low level nie traci, ani
@Magik_Antonio: MOIM ZDANIEM gadasz bzdury, przykro mi - ale nie mam siły teraz odpisywać. Demokracja to nieidealne rozwiązanie, ale póki co lepszego nie ma; natomiast my prowadząc serwer używamy połączenia demokracji i naszej opinii i zdania, dzięki czemu póki co mamy 170 graczy online.
Słuchamy Was, ale też zdajemy sobie sprawe że niektóre zmiany są niefair wobec innych osób. W stage expie tego nie ma. @Makundra: za 15 minut odpiszę.
@WolfSky: To akurat był absurdalny przykład działania takich ankiet, gdzie decyduje 1 ip - jeden głos, jakbyś nie zrozumiał. Nie potrzeba argumentów, nikt nie napisał czemu tak ma być (bo np. za szybko bije się lvl, bo za mało pvp , bo tylko expimy). Stage exp ≠ evo, patrz przykład APO moim zdaniem świetny OTS utrzymał się kilka dobrych lat. A to co zrobi już administracja to ich sprawa, liczba osób
@MaIutkiCzlowiek: @Makundra: Było mówione fafnaście razy czemu na służyć ta zmiana. Temu, by po niecałym miesiącu gdy nie latały po depo 500 levele. By trochę spowolnić rozwój postaci. My ledwo wyrobimy z robieniem expowisk dla 200+ (o które teraz płaczecie), a zaraz będzie lament, że "nie mam gdzie expić na 500 poziomie".
@Huffy: Najwidoczniej musiało mnie ominąć wasze oficjalne stanowisko w tej sprawie.

By trochę spowolnić rozwój postaci

Więc liczę na mały spadek stage exp

Temu, by po niecałym miesiącu gdy nie latały po depo 500 levele

exp potrzebny do wbicia 500 lvl - 2.058.474.800
exp potrzebny do wbicia 200 lvl - 129.389.800

o które teraz płaczecie

Proszę o nie wrzucanie mnie to do tej szufladki. Ja waszą robotę doceniam.
: ale stage exp i administracja popierała, i większosć graczy. Boostowania SD nie popiera administracja, choć zdecydowanie większość graczy magicznych by pewnie popierała.


@marahin: To dla kogo wkoncu ten ots? dla was czy dla mirków bo zaczynam się gubić.