Wpis z mikrobloga

Zdawalem prawo jazdy w UK i tam jezdzilem jakies 10 lat. W Polsce tylko raz siadlem na kierownice - jakies 10km z lotniska przez wsie i stwierdzilem ze pier**** jazde po polsce. Jadac 50km/h na ograniczeniu 50km/h, doslownie co kilkadziesiat sekund ktos za mna trabil, mrugal swiatlami i nastepnie wyprzedzal. Na tym odcinku wyprzedzilo mnie - zeby tylko wyprzedzono, ale wyprzedzono w bardzo agresywny sposob - conajmniej z kilkadziesiat samochodow.

Jezdzac po UK, w ciagu 10 lat bardzo watpie czy bylem na jednojezdniowej drodze wyprzedzony lacznie wiecej niz 5 razy.

#a1 #motoryzacja #wypadek #polskiedrogi #uk
  • 91
  • Odpowiedz
@Madridista98: wpadam kilka razy w roku do Polski i w sumie rzadko się zdarza żeby ktoś mrugał czy poganiał, a nawet jak to zrobi to ma ze mną #!$%@? bo odpuszczam gaz i chowam się za ostatniego tira i wtedy ja wpadam żeby mrugać #!$%@? ale to nie o tym.

Jak przyjeżdżam ze Szwajcarii to w polskich miastach czuję się tak jakby każdy chciał mnie zniszczyć na tej drodze, każdy oby
  • Odpowiedz
@Madridista98 Tak samo. No ale atencją musi się zgadzać. Jest chwytliwy temat to trzeba fejki walić. Na autostradzie się zdaza ale na krajowkach w miasteczkach nigdy nie widziałem mrugających albo trąbiących. Co innego wyprzedzający na samobója ale to inny temat.No chyba za Op rusza że świateł 2 min to może go strabili żeby obudzić
  • Odpowiedz
@Dinth: tak było, po tym że piszesz UK z wielkich liter, a Polska z małej od razu wiedziałem co to będzie za wysryw. Całe życie jeżdżę przepisowo i nikt na mnie NIGDY nawet nie zatrąbił, jak już to po prostu byłem wyprzedzany, a typ przejechał 10 km i już go chcieli zabić na drodze i wyrżnąć w odwecie pół rodziny.
RunAway268 - @Dinth: tak było, po tym że piszesz UK z wielkich liter, a Polska z małe...

źródło: F3-9zXtWAAAh9YH

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dinth jezdze prawie 10 lat już i w całej karierze mojej strabil i równocześnie zmrugal mnie tylko jakiś jeden patus w bym E46 któremu się spieszyło, więc albo wysysasz historię z odbytu albo jeździsz jak zwierzę
  • Odpowiedz
@Dinth tak tak xD a w tej bajce były smoki. Jak jedziesz na 50 30 czy #!$%@? 20 bo zdarzają się takie ananasy to nie dziw się, że każdy się #!$%@? i trąbi. Nie chce cię martwić, ale to nie kultura jazdy w kraju, a pewnie jeździsz jak ostatnia #!$%@? i każdy się #!$%@?
  • Odpowiedz
@Dinth za to uk takie wspaniałe gdzie na skrzyżowaniu prawo lewo prosto nie wiesz gdzie ktoś pojedzie bo nie wiedzą o istnieniu kierunkowskazów a ustawienie się na konkretnym pasie wcale nie oznacza zamiaru kierowcy
  • Odpowiedz
@Dinth: @testovirondepot @Madridista98 Dinth tutaj bardzo wyolbrzymil sytuacje, ale cos w tym jest. Widac, ze ludzi #!$%@? w Polsce jak ktos jedzie tylko przepisowo i jest duzo wiecej siadania na tylku dwa metry za zderzakiem i dawania dlugimi niz w innych krajach. Ale z tym trabieniem to raczej wyssane z palca :D
  • Odpowiedz