Wpis z mikrobloga

Kumple, zawsze dobrze doradzacie.
Muszę pomóc wybrać wujkowi telefon i pewnie będzie to coś od majfdriendów.
Musi być:
- dual sim
- 4.5"-5"
- min. 1 ramu
- normalny wygląd, żeby nie był plastikowy itp.
- do 800 zł, mogę dołożyć jeśli warto
- miło by było LTE

Moje wstępne propozycje to:
- xiaomi redmi 2 lub 3, nie wiem czy faktycznie warto nowszy brać
- huawei p8
- ulefone be paris
- może ty masz lepszy pomysł?

#aliexpress #telefony

  • 23
@Ratriczek: Ledwo go reklamowali i pchali wszedzie za 1zl a juz jakis inny jest.. jak brac to sprawdzone dlatego tez polecam xaomi mimo ze mam s5 neo i niedawno go polecalem ale juz mam ochote go #!$%@? o sciane bo nawet microusb sie #!$%@? i nie jest wodoszczelny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tez mialem ale w abo play nie mieli nic normalnego wiec przebolalem bol dupy o szajsunga i wydawal sie ok bo mialem kiedys s5 i poleciala za 2 dni i duzo sie nie zmienilo mimo takiego czasu. Ew kup mu xperie z1 nowke masz za 8stow mialem i zaluje ze nie naprawiłem i bede naprawial bo o kant #!$%@? ten szajsung nawet szybka aparatu ostatnio mi zaparowala od srodka..
@Ratriczek: A jakaś Lumia? np 640 tania, do internetów jak znalazł. Jak andek to xiaomi albo meizu jakiś w tej cenie, ewentualnie można poszperać w starszych flagowcach LG g2, HTC one m7, Xperia z1
@Ratriczek: Tak, 640 Lumia posiada dual sim, są 2 modele z i bez duala. Windows 8.1 prosty jak cep system, obecnie mój różowy ma lumię 735 i mega fajno imo. Meizu z dualem czy xiaomi też są, a flagowce 2-3 letnie nie :/
@z0nic: chodziło mi o te flagowce co wymieniłeś. Do meizu odpycha mnie flyme, miałem ten telefon przez 1,5 miesiąca i szybko się go pozbyłem. No i z tego co się bawiłem u kolegów to jednak wciąż żywa u mnie #bojowkaandroid, a i wujek w sile wieku nie ma zamiaru się niczego nowego uczyć
@Ratriczek: Redmi Note 3 zdecydowanie - przyzwoity aparat, super bateria , dobry i stabilny system no i solidnie wykonany z metalową obudową jak dobrze zakręcisz to bez vatu za około 600 zł da się kupić.