Wpis z mikrobloga

@banbuko: to jest nowa metoda armii pokoju Jeden z trolli, którzy groził mi banem w właśniem temacie za to wykazałem jego niekonsewkencje od 2 dni przeglądał wszystkie moje wpisy i zgłaszał. Udało mu się mnie złapac za jakiś stary wpis i brak tagu, za co dostałem ostrzeżenie. Niesamowicie mnie to dotknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tym nie mniej radzę zgłaszać i robić dokładnie to samo.
@banbuko: Nie, jak masz link do tego to podaj, albo sprawdź o której godzinie ja to zakopałem, bo wtedy jak zakopywałem to ban już był - parę godzin temu jakoś.
@banbuko: No więc, ja to zakopałem ok 9 to ban dla użytkownika już wtedy był a znalezisko wisi w wykopalisku 24 godziny i jak nie wejdzie na główną to spada z wykopaliska - tak było od zawsze. To zostało dodane 21 godzin temu, a że w wykopalisku i na głównej tego nie ma to zostało zakopane - ponad 300 zakopów zrobiło swoje.
@mich2406:

jest nowa metoda armii pokoju Jeden z trolli, którzy groził mi banem w właśniem temacie za to wykazałem jego niekonsewkencje od 2 dni przeglądał wszystkie moje wpisy i zgłaszał


Uderz w stół a nożyce się odezwą, czyli miałem rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wykazałem jego niekonsewkencje


@Xianist: Kłamiesz albo już sam nie pamiętasz co wczoraj pisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dodawaj sobie fałszywych zasług jeżeli pozwala to podbudować twoje już i tak płytkie ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xianist: Ja wciąż czekam na jakieś argumenty z twojej strony, ale od wczoraj nie mogę się doczekać niczego poza manipulowaniem w stylu "zakopujesz WSZYSTKO', a gdy udowodnię, że tak nie jest to potulnie uciekasz do kąta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet 2 razy tutaj skłamałeś, raz - to nie ja cię zgłosiłem za brak tagu, dwa - żadnych niekonsekwencji nie wykazałeś. Chyba to sobiie uroiłeś :) Aż
@banbuko: Sprawdźmy poziom intelektualny tego pana. Zostawiam te wpisy bez komentarza

3 wpisy w tej dyskusji:
1.

Kłamiesz albo już sam nie pamiętasz co wczoraj pisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dodawaj sobie fałszywych zasług jeżeli pozwala to podbudować twoje już i tak płytkie ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2.

Znowu kłamiesz i manipulujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba
Pobierz
źródło: comment_x8QyrMs3vee2C2VxyKRJNvFVxkiEgmNo.jpg
@Xianist: I znów brak odpowiedzi na moje pytania o Twoje kłamstwa, a dalej tylko personalne zaczepki. Że tobie się chce, podziwiam zapał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeden z trolli


Kłamstwo

wykazałem jego niekonsewkencje


2 kłamstwo

od 2 dni przeglądał wszystkie moje wpisy


3 kłamstwo

zgłaszał. Udało mu się mnie złapac za jakiś stary wpis i brak tagu, za co dostałem ostrzeżenie


4 kłamstwo

Niesamowicie mnie to dotknęło