Wpis z mikrobloga

@andrehome: tak, ponieważ w telefonie zainstalowany jest soft od XIAOMI EU. Wgrywasz MIUI Polska na pamięć wewnętrzną i aktualizujesz za pomocą apki "Updater"
@equo: Właśnie mój wpis do tego się odnosił, bo rozważam zakup i chcę zminimalizować moją ingerencję w soft do minimum. A jak spisuje się Twój Xiaomi z tym miui? Jaka jest ta nakładką. Zastanawia mnie jeszcze dlaczego klawisz wstecz z Xiaomi jest po prawej, a we wszystkich sprzętach w domu mam po lewej.
@Willy666: No to nieźle. Rozważam zakup albo na ibuygou lub na Ali u Goldway. Co nie wybiore to chyba będzie dobrze. Reasumując wgrałes miui pl na telefon i wskazałes jako aktualizacja i poszlo, tak? A jak przesyłka, udało sie bez Vat? Jak opisali przesyłkę Chińczycy i jaką dali wartość paczki?
@andrehome: zrobiłem aktualizację do MIUIPolska według tego

https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/

Nie zmianiałem recovery na TWRP, zostawiłem fabryczne MiRecovery

Metoda 1


Podstawowa metoda przy aktualizacji MIUI na urządzeniach kupionych u sprawdzonych i zaufanych sprzedawców jak ibuygou, xiaomiforsale, Accessories4you czy prosto ze strony i.mi.com.

Xiaomi z tych sklepów posiadają naszą odmianę systemu MIUI w wersji wielojęzykowej (xiaomi.eu) i z pomocą aplikacji Updater (Aktualizacje) bez problemu zaktualizujemy system do najnowszej wersji Xiaomi.eu (Pobierz aktualizację Xiaomi.eu) lub