Wpis z mikrobloga

#wegetarianizm #wege #korwin #berkowicz

Powiedzcie mi, czy można traktować poważnie polityka który plecie takie bzdury? Który zabiera głos w dyskusji nawet nie mając zielonego pojęcia na ten temat? Ten cały bekowicz wzbudza moje politowanie, nie wierzę, no po prostu nie wierzę, że ktoś w wieku >20 lat i z wykształceniem więcej niż średnim może na takiego głąba głosować

A wam drodzy wykopowicze spod tagu #bekazwegetarian radzę przeczytać to, bo tego z waszych prawicowcyh stroniczych portali się nie dowiecie:
Goomba - #wegetarianizm #wege #korwin #berkowicz 

Powiedzcie mi, czy można traktow...

źródło: comment_abPUAh6w74W2MWPCCOho1srAReY6W8rJ.jpg

Pobierz
  • 40
@Goomba: przecież od dawna wiadomo, że hodowla miesa jest najgorszym możliwym sposobem wydatkowania "mozliwosci zywieniowych". I nie ma w tym nic złego, że ktos sobie lubi zjesc mieso - ale dorabiac do tego cała ideologie wyzszosci?
wycinanie lasów deszczowych na drugiej półkuli ma wpływa na klimat w polsce :)


@Goomba: Też można polemizować, jednak jak się to ma do tego mięsa w Polsce? > ekosystem ziemi to cholernie skomplikowana układanka

@Goomba: I obecnie nawet nie wiedzą ile jest drzew na planecie i właśnie liczą.

być może zbyt skomplikowana na umysł korwinistów


@Goomba: być może dla Ciebie geniuszu, ja akurat jestem biologiem i jak widzę takie
ale ja nwet nie mieszkam w polsce, więc patrzę na problem globalnie


@Goomba: I nie wiesz czym są karmione u nas a się mądrzysz? To czepiaj się Latynosów, bo to oni robią.

Tak samo szkoda mi wyginających gatunków zwierząt w ameryce jak i w polsce, ot cała filozofia ;)


@Goomba: I gdzie w Polsce one giną?( ͡º ͜ʖ͡º) Piękne farmazony.

ot cała filozofia ;)


@
ale chyba nie powiesz, że w wypowiedzi berkowicza jest chociaż ziarno prawdy? xD


@Goomba: A nie ma? Po co ludziom banany czy kukurydza? To też jest żywność, a obecne banany i kukurydza bez pomocy człowieka by nie przetrwały (nie są w stanie się rozmnażać same), jakbyś przestał hodować świnie to co byś zrobił? Sprzedał pewnie wszystkie do rzeźni. One są hodowane właśnie dla mięsa, gatunek żyje dzięki pomocy człowieka, bez jego
tak, jestem inżynierem, ale nie pracuję w zawodzie.


@Goomba: Na politechnice miałbym inżyniera, jednak byłem na UW( ͡° ͜ʖ ͡°) A i tak może będę miał z programowania( ͜͡ʖ ͡€)

interesuję się za to biologią i bardzo ją lubię


@Goomba: Właśnie widać, że po łebkach.

Mój tato też skończył biologię. pozdro


@Goomba: To kończył chyba 50-60 lat temu i od tamtej