Wpis z mikrobloga

Oho, ja to mam szczęście ()

Dwie godziny bawie się drukarką znalezioną w śmietniku - Lexmark Pro 209. Na pierwszy rzut oka była zakurzona i klapa od skanowania wypadła z zawiasów (wystarczyło włożyć do zawiasów i popchnąć). Kabli brak. Mówie, wezmę do domu, zobaczę, może zadziała. Kable wygrzebałem, podłączyłem. Właczam. Włączyła się, sukces, instaluję sterowniki, #windows wykrywa bez problemu. Na początek kopia - nic nie wydrukowało i ciut papier pogieło ( ͡° ʖ̯ ͡°) E #!$%@?, próbuje dalej, skanowanie do PC? działa, Wifi? działa, porty USB i SD? działają. Przyciski wszystkie? działajo. WTF? Dobra, zarzuciłem 8x głębokie czyszczenie drukarki i jest dużo lepiej ale wypluwa monit o tym że tusz się kończy. Ogólnie wszystko działa bez zarzutu oprócz drukowania (obstawiam tusz) ale tekst bez problemu wydrukuje w bdb jakości. Ogólnie #wygryw, jutro podskocze po tusz kolorowy i zobaczymy czy się poprawi xD

Załączam zdjęcia

#wygryw #drukarka #truestory #lexmark #informatyka
  • 13
@xamil54: Jakiś czas temu znalazłem w śmietniku HP F4180, wyglądała na zablokowaną, ale wystarczyło zmienić tusz i się uruchomiła - jedynym mankamentem było to, że w skanerze wysiadło parę diod i teraz zostawia małą czarną smugę, na szczęście jedynie przy brzegu, więc nie przeszkadza to aż tak :)