Wpis z mikrobloga

Wydaje czlowiek 3k na sprzet i dostaje soczystego liscia w pysk, tylko dlatego zeby #consolepeasants nie poczuli sie urażeni gorsza grafika


@preak: jagby nie komsolę to na pc za 200zl mialbys piencset efpesow i grafike fotorealistycznom!
A takto sony i majkrosoft placa wszystkim dookola zeby robili gorsze gry i na nich nie zarabiali.

Ja pieprze, wy macie syndrom macierewicza chyba...

Ubi uznalo, ze mozna PC olac cieplym moczem i tyle.
jakby nie było tego komputerka to by nie było gry na twoją konsolę


@MaddoxX1911: koronny argument, uwielbiam. Tak wiele wnosi, tyle znaczy, tak duzo sensu...

a potem ubi złe, bo gra nie sprzedaje się na pecetach i piractwo takie złe, to wszystko przez to xD Niech olewają dalej. Dla mnie mogą przestać wydawać gry na peceta, bo nie mają nic ciekawego do zaoferowania


@ZmutowanaFrytkownica: dla mnie tak samo, gier od
@preak: Coraz częściej niestety moim skromnym zdaniem tak może być ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ludzie piraco na potęgę na PC, więc pewnie nawet średnio im się ta platforma opłaca; a na konsole zawsze trzeba kupować oryginał (póki nie złamią ( ͡º ͜ʖ͡º)
@preak: a jeszcze parę tygodni temu zarzekali się, że wykorzystanie możliwości każdego sprzętu to dla nich kwestia honoru ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,19507576,the-division-wykorzystuje-moc-kazdej-platformy-w-stu-procentach.html

@robertx: Na konsolach już teraz nie jest tak idealnie, bo gra w wersji pudełkowej przechodzi przez kilkanaście osób. Albo wystarczy wejść na allegro i popatrzeć ile ludzi sprzedaje dostęp do konta.
Podziękować możemy tylko microsoftowi i sony za ich konsole


@ZmutowanaFrytkownica: a czemu nie Wii? Albo Apple? Tez robią sprzęty o małej mocy!
To, że Ubi olewa wersja na PC to TYLKO I WYLACZNIE wina Ubi.

Jakby konsole i gry na nie byly takie do niczego, to wszyscy kupowali by tylko i wylacznie wersje PC.
A ubi robi to, co kazda myslac choc troche firma - inwestuje w to, co da najwiekszy
wersja PC ograniczona przez konsole

teorie spiskowe o wielkiej winie konsol sa tak bardzo smieszne


Konsole nie są niczemu winne. xD Bo na przykład gdyby były odrobinę mocniejsze, to gra na PC wyglądałaby lepiej. Albo gdyby Ubi nie zdecydował się olać rynku PC, gra na tę platformę mogłaby być jeszcze ładniejsza niezależnie od wydajności konsol. Równamy w dół do konsol, ale to nie ich wina przecież, tylko zbyt mocnych pecetów, bo kto
@ZetarXenil: Jak dla mnie mistrzowsko sprawę rozegrało CD Projekt z wiedźminem 3. Zrobili tak zajebistą grę, że nawet ludzie którzy piracą wszystko na potęgę - wieśka 3 kupili w oryginale :)
Jeszcze jakiś czas temu (też nie jestem pewien czy to nie CD Projekt) jedna z firm wypuściła do neta sama kilka wersji swojej gry, w która przez pierwsze kilka godzin grało się normalnie, a potem jakich by człowiek wyborów nie
a czemu nie Wii? Albo Apple?


@M4ks: Wii to "odrębna kategoria" konsol dla mnie, nie jest tak popularna jak Xbox czy Playstation. Nie oszukujmy się - Wii służy tylko do grania w Mario, Zeldę i ich pochodnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby konsole i gry na nie byly takie do niczego, to wszyscy kupowali by tylko i wylacznie wersje PC.


@M4ks: między innymi dzięki takim zagraniom
@preak: Zastanawia mnie, kiedy "masterzy" skumają w końcu, że są gorszym rynkiem, który wydawcy będą olewać ciepłym moczem bo i tak wszystko dostosowują pod te słabsze konsole i na nich najwięcej zarobią xDD
@preak: Widocznie sobie obliczyli, że na pc sprzedaż nie jest wysoka i można sobie olać port pctowy. Gamedev to biznes i nikt nie będzie inwestował w coś co się może nie zwrócić. Konsole nie są niczemu winne, to sprzedaż na pctach powoduje to, że deweloperzy i wydawcy olewają pc.

Im więcej zmian między grą konsolową a portem pctowym tym więcej taki port kosztuje, takie gadanie deweloperów to pewnie zwykła wymówka. Statystyki