Wpis z mikrobloga

#!$%@? :s

Zlikwidowali sekcję strzelecką w mojej pięknej wsi bo "było mało zainteresowanych".

13 osób w tym mistrz i wicemistrz warmii i mazur :< Kolejne cięcia po likwidacji sekcji kolarskiej (brat musiał się do Grudziądza przeprowadzić aby dalej jeździć - jeździ w reprezentacji Polski) i sekcji zapaśniczej (również wyniki na mistrzostwach europy). Jak mnie #!$%@? ta pieprzona wójt gminy :< Dodam, że dla drużyny piłkarskiej która nawet do żadnej ligi nie może wejść i od początku sezonu nie wygrała ŻADNEGO meczu (wyniki bywają nawet 14-0) dała dotacje na stroje, wyjazdy i wybudowała orlika, tylko #!$%@? dlatego, że jej synek jest "napastnikiem" :< No #!$%@?!!!!!!!!!!

#gorzkiezale #gmina #idioci #ciecia ##!$%@?
  • 13
@aurevoir: Tak, tyle że jeden stadion już jest, bardzo ładny i zadbany (opiekuje się nim Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji). Budowa Orlika była kompletnie niepotrzebna + Orlik jest zamknięty dla mieszkańców. Może nie tak dosłownie, ale trzeba się zapisywać jeśli chce się przyjść i tylko pod okiem ciecia można na nim grać.
@Qfarcowy: W mojej miejscowości Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji ma w dupie "stadion", który jest brzydki i zaniedbany. Do tego wybudowali jakieś skejt parki na których nikt nie jeździ... Co do Orlika. Nie widzę w tym nic złego jeżeli trzeba się zapisać. To tylko chwila. Boisko będzie zarezerwowane dla Was i tyle.
@aurevoir: Zapisywać się można tylko na weekendy bo w tygodniu szkoła korzysta z orlika, w weekendy grają zwykle nasi "piłkarze". A stadion którym się opiekuje GOK jest mega zadbany, posiada trybuny, bieżnię, scenę dla komentatorów, plac na którym odbywają się wioskowe imprezy + dodatkową scenę do występów. Cięcie kosztów na poczet Orlika było kompletnie nieuzasadnione.
Zapisywać się można tylko na weekendy bo w tygodniu szkoła korzysta z orlika, w weekendy grają zwykle nasi "piłkarze".


@Qfarcowy: Czekaj, czekaj. W godzinach 8-16 to jeszcze rozumiem, że szkoła korzysta, ale później powinien być otwarty. Jak to piłkarze grają w sobotę na orliku? To po co im ten stadion? Dziwne to jest.
@Qfarcowy: Bardzo, bardzo dziwna sytuacja. Ja bym się na takie coś nie zgodził.

Dziwne jest to, że usunięto sekcję kolarską/strzelecką i zapaśniczą gdy te miały REALNE wyniki na skalę europejską.


Polskie gminy dziwnie podchodzą do promocji swojego regionu/miasta. Lepiej wydać pieniądze na jakieś kwiatki niż promować się przez sport. Dziwna sytuacja.
@aurevoir: Dlatego też strasznie mnie dziś dopadł #boldupy gdy dowiedziałem się o zlikwidowaniu sekcji strzeleckiej. W piątek jest jawne posiedzenie gminy, więc na pewno się wybiorę. Może uda się jakiś ciekawy materiał zrobić i pokazać wypokom jak to się w gminach łapówkarstwo rozrosło i wspólne podcieranie tyłków.
Może uda się jakiś ciekawy materiał zrobić i pokazać wypokom jak to się w gminach łapówkarstwo rozrosło i wspólne podcieranie tyłków.


@Qfarcowy: Ciężko to widzę, ale nie jest możliwe. Raczej tego na takich posiedzeniach się nie załatwia.