Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster: "First beat I did was in seventh grade, on my computer. I got into doing beats for the video games I used to try to make. My game was very sexual. The main character was, like, a giant penis. It was like Mario Brothers, but the ghosts were, like, vaginas." jego twitter to tylko szczyt góry lodowej #!$%@? xD
@JesusOfSuburbia: zawsze pajacował, tyle że teraz ma większy rozgłos.

A o gustach nie będę dyskutować. Zresztą nie mam czasu w pracy na to. Ty pewnie ferie mocno ;) powiem tylko #bekazrapsow a jaranie się patologią za oceanem to czysty rak i wiem, że i tak z tego wyrośniesz kiedyś.
Oczywiście zaznaczam, że jest od groma dobrej muzyki tego gatunku. No, ale nie w tym wątku.
Ty pewnie ferie mocno ;) powiem tylko #bekazrapsow a jaranie się patologią za oceanem to czysty rak i wiem, że i tak z tego wyrośniesz kiedyś.


@sidhellfire: ignorancja mocno, a to, że mam dużo czasu na pisanie to znaczy, że ferie, dodaj jeszcze, że gimbaza, hehe. Takiej muzyki słucha pełno ludzi, ale widzę, że tylko ty masz monopol na mówienie co jest rakiem, a co nie.
@sidhellfire: Dobrze wiedzieć, że typ z jedną z najlepszych dyskografii (wg. wielu najlepszą) w rapie, odszedłby do lamusa gdyby nie robienie szumu wokół siebie. To, że po jego płytach połowa raperów zaczyna go naśladować, to też przez ten szum pewnie.
@Saves: a Rihanna i Niki Minaj to najlepszale wokalistki naszych czasów xDDD

Jak można powiedzieć komuś to w twarz gdy w tle leci takie gunwo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wyśmiać to mało.
sidhellfire - @Saves: a Rihanna i Niki Minaj to najlepszale wokalistki naszych czasów...