Wpis z mikrobloga

Człowieku przestań gadać bajki


@lechwalesa: To może Ty przestań pieprzyć głupoty? tymi ręcami to co ty najwyżej obaliłeś to flaszkę z komuchami. Wstydź się człowieku, honoru nie masz matka Boska w kalpie a ty łżesz dalej. Jak donosiłeś to ją wypinałeś czy też dumnie nosiłeś na piersi?
Dzięki tobie mamy nie rozliczone towarzystwo twoich kolegów do dziś, dzięki tobie dalej ciągną się układy komunistyczne, masz Ty godność człowieka?
Czemu nie rozliczyłeś
@lechwalesa: LW jaki jest każdy widzi i ma swoje zdanie ale przynajmniej dzięki niemu cały świat jest przekonany że to Polska ostatecznie rozmontowała ZSRR i nic tego nie zmieni.
A że historia kołem się toczy to niedługo pewnie i UE rozmontujemy od środka, a co, na pohybel czerwonym B-)
@lechwalesa:Szanowny Panie Prezydencie! Wracaj już Pan do kraju i zrób porządek, jak to zrobił Pan z komuną. Czas cofnąć się do roli którą Pan tak dobrze odegrał. Koniec leniuchowania Panie Prezydencie , do roboty , ja wierze cały czas w Pana! Pozdrawiam Dariusz . K
@Ianus: no dobra ale jaką masz gwarancję że bez LW nie skończyli byśmy jak Ukraina albo inne jeszcze bardziej nieudane transformacje? Leszke i jego legenda jaka jest taka jest, nie wiem na ile poważnie na ile nie ale firmuje sobą transformację, którą umieścił bym w czołówce postsowieckich "rewolucji". Co nie znaczy że była dobra, żebyśmy mieli jasność. Sam nie wiem czy dobrze robią wyciągając teraz te kwity ale cieszę się z
@lechwalesa: Z notatki pochodzącej z teczki TW "Bolka" wynika, że jeszcze przed rozmową z 21 grudnia 1970 r. Wałęsa relacjonował kpt. Graczykowi przebieg wydarzeń Grudnia'70 w Gdańsku. Notatka służbowa Graczyka pochodzi z 19 grudnia 1970 r. Jest to maszynopis, w którym esbek spisał słowa Wałęsy. To najwcześniej datowana informacja SB z rozmów z Wałęsą................... Czy ta PIERWSZA notatka Graczyka jest fałszywa?