Wpis z mikrobloga

@Janki89: No to fajnie, mam nadzieję, że tym razem prądu nie zabraknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co nie zmienia faktu, że najwidoczniej kasę na imprezę wyłożył niejaki Marco Belotto z Belotto Design S.A., bo to na konto jego firmy wpłacamy kasę za bilety.
@Janki89: taka ciekawostka, ten cały Marco Belotto, na którego konto wpłacamy kasę, to tak naprawdę jakiś Marek Żółtański fb (zwróć uwagę na nazwisko w adresie strony), który zmienia firmy jak rękawiczki KRS , a firmy zajmują się mydłem i powidłem... #!$%@?, może się za bardzo nakręcam, ale ja #!$%@?, czy to nie jest jakieś podejrzane? Trudno, w maju się wyjaśni, czy to tylko moje paranoje ( ͡° ͜ʖ ͡
@lasic00: widziałem, ale jednak myślę, że SoundTrade nie owali lipy, bo z tego co wywnioskowałem, jakiś dziany gość chce zrobić event i zlecił go profesjonalnej firmie. Zarejestrowanie Spółki Akcyjnej też nie jest proste, bo jednak kapitał musi mieć minimum 100k zł. Jestem dobrej myśli, że 14 maja nie pocałujemy klamek w Ergo Arenie :)
@Janki89: szkoda że się ferie kończą, bo można by poprosić csiwykop, żeby coś poszukali o tym całym Marco aka Marek ale pewnie już śpią, bo na przyre jutro nie wstaną ;)
@Janki89: no podobno dzisiaj się kończą. Tak jak mówisz, nie po to SoundTrade budowało sobie pozycję organizując FSOE, żeby teraz wtopić na całej lini, pewnie wszytko sprawdzili przed podpisaniem umów i to tylko zbędne wątpliwości :)
@lasic00: mi się udało 2, bo w drugiej przeglądarce niestety nie wyrobiłem się na kolejne 2, ale za to w drugiej puli dokupiłem jeszcze 4 dla znajomych, a potem chciałem jeszcze 10 na handel i niestety skończyła się druga pula.
@Janki89: na fb takie coś sie pojawiło:

To teraz nie zaśniecie!! Właścicielem Belotto Design jest niejaki Marko Belotto, który tak naprawdę nazywa się Marek Żółtański (sprawdźcie sobie Marek Żółtański w KRS jaką ma siatkę firm) Z Markiem Żółtańskim bardzo blisko powiązany jest Piotr Bachurki (który został wykreślony miesiąc temu z krs jako właściciel Belotto Design) o panu Piotrze możecie sobie poczytać w internecie, jakie wały kręci, także wydymali nas bez mydła!