Wpis z mikrobloga

@ElCidX: No ale chyba to DX11. Pewnie będzie patch DX12 a radki z async odstrzelą o kolejne 30% :)
Coraz bardziej cieszę się że zamiast GTX970 dołożyłem te 200 zł i wciagnęłem R9 390X :)
Powiem że radki mają potencjał, ARK wszystko na EPIC ( chmury i zatrawienie na max ) i stabilne 20-30+ fps :)
@Pabick: Zobaczymy co pokaże przyszłość, ja teraz bardziej od dx12 czekam na vulcan.

Ja swojego kupowałem jak był jeszcze tańszy od 970, za 1350 zł, gdzie faktycznie zapłaciłem za niego 700 zł :)
@ElCidX: Ja właśnie miałem do wyboru albo GTX 970 albo R9 390, generalnie zdecydowałem się że mogę te 200 zł dorzucić do grafy, wyszło tak że R9 390X był cenowo idealnie, natomiast do GTX 980 musiałbym jeszcze 300 zl dobulić. Na forum znalazłem opinie że jednak Radeon mimo że ma spore narzutu CPU na sterownik to ze swoim async będzie sporo wydajniejszy od swojego odpowiednika w DX12... więc wziełem Radeona :)
Chciałem kupić r9 390 / gtx 970, ale dorzuciłem 200 zł i ostatecznie kupiłem 390X :)
Dodam jeszcze że teraz Radeon to dobry wybór, ze względu na to te układy siedzą w X-BOX ONE a to Microsoft i DX12, więc siła rzeczy mają asa w rękawie...