Wpis z mikrobloga

952 279 - 119 = 952 160

Wycieczka do Puszczy częściowo z #rowerowykrakow w składzie @trace_error @metaxy @Wilier @44zw @cree @kiwacz @Garrett2150 @i0i0i0

Jakiś czas dawałem z Wami radę (coś koło 30km), ale nagle mi tak zabrakło paliwa, że jak zwolniłem to nie byłem w stanie Was dogonić. Słyszałem, że jedziecie do końca puszczy a potem w stronę miejscowości na "B", ale wydaje mi się, że skręciliście wcześniej w stronę Czarnego Stawu, ja już byłem tak daleko z tyłu, że nie widziałem.

Pojechałem dalej prosto, do drogi wojewódzkiej a potem do Bochni, żeby obczaić mapę na dworcowym Wifi. Dalej powrót w stronę A4 i plan był taki, że dojadę sobie jak najbliżej Niepołomic drogą wzdłuż A4, ta jednak skończyła się po niecałym kilometrze i jechałem przez jakieś błocko, a potem wróciłem już do puszczy. Powrót klasycznie na oparach, chociaż (też klasycznie) od mostu Wandy jechało mi się dużo przyjemniej.

Kraków wieczorem mega klimatyczny

Dodam jeszcze, że o 3km pobiłem rekord życiowy. Miało być 120, ale nie chciało mi się już jechać pod wiar na Błoniach. Następnym razem :P

Dzięki i do zobaczenia
https://www.endomondo.com/users/12128024/workouts/683029054

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz AnyColourYouLike - 952 279 - 119 = 952 160

Wycieczka do Puszczy częściowo z #rower...
źródło: comment_NQCPTrNKyh4F5pNhnqnAQieHNLkbBS3v.jpg
  • 5