Wpis z mikrobloga

Tej, Pamiętacie Zelnika? No wiecie, tego co grał Faraona, no, co został wkręcony przez Wojewódzkiego i sie potm mu odgrażał sądem?

Ja tylko przypomnę jeden cytat z jego odnośnie całej sprawy:

Pytania, które słychać na nagraniu , powstały już po rozmowie ze mną. Ubecka prowokacja!!!

Ubecka prowokacja!!!


Ciekaw jestem, skąd on wiedział, jak UB prowokowało... Dodatkowo on sam zakapował kilku ludzi ze swojego grona...

No, także ten...

TW ZELNIK - IPN ZNALAZŁo TECZKĘ ZELNIKA

Partia Kaczyńskiego ma teraz kłopot, musi rozstrzygnąć, co zrobić z Zelnikiem. Gdy ogłosi, że nic się nie stało, znacznie umniejszy wagę teczki TW "Bolka", która obciąża Lecha Wałęsę. Jeśli pozbędzie się Zelnika, to i tak nie uniknie szyderstw ani nie zabezpieczy się przed tym, co i na kogo jeszcze może wyjść z esbeckich teczek. Z pomocą PiS rusza Cezary Gmyz, dziennikarz niepokorny, który ma ocenić ciężar winy Zelnika. Z wypowiedzi aktora dla "Wyborczej" wynika, że powierzył Gmyzowi swój los. To on będzie tym ramieniem partii, które wymierzy Zelnikowi sprawiedliwość


Czekam na więcej info odnośnie ofiary Esbeckiego systemu który musiał na swoich kolegach donosić ;)

#neuropa #4konserwy #zelnik #wojewodzki

Pobierz
źródło: comment_zrIopXjh8bgJGafxXshctk9ApY7wG7tI.jpg
  • 21
@FX_Zus: za Wikipedią:

Jego ojciec był górnikiem. Od dzieciństwa mieszkał w Wałbrzychu, Lubinie i Wrocławiu, gdzie ukończył IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego[2]. Absolwent teatrologii na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (studia od 1986[3]). Wiceprzewodniczący komisji uczelnianej Niezależnego Zrzeszenia Studentów na tej uczelni[4].
@Goofas: @Kempes: A jakie są możliwości wykorzystania, manipulowania i szantażu takiego aktora i jaki to ma wpływ na politykę, państwo, finanse etc. No raczej gówno warta jest taka teczka i w ogóle w całej tej sprawie ludzie się skupiają na kapowaniu, donoszeniu, współpracy z komunistami a przecież tutaj chodzi o wywieranie wpływu na ludzi i dokonywanie wyborów/zmian w prawie czy polityce za pomocą teczek.

Pomijając już fakt, że kto jak
@KeyserSoze: Tylko pierw tą współpracę trzeba udowodnić. A co do współpracy w opresyjnym aparacie państwowym PRL to kilku polityków PiS ma taką współpracę na swoim koncie udowodnioną, co nie przeszkadza im być w tej partu poszukującej papierów na swoich oponentów ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kempes: Tu nie chodzi o poszukiwanie papierów na oponentów, tylko o badanie charakteru współpracy i jej wpływu na zmiany dotyczące przemian ustrojowych, a zwłaszcza możliwości szantażu i wpływania na te przemiany przez inne państwa i grupy interesów takie jak służby, które miały charakter mafijny, bądź służby zagraniczne.

Dlatego ewentualna współpraca Zelnika jest niczym w porównaniu do współpracy osób na wysokich stanowiskach państwowych, bądź osób mających wpływy i możliwości narażające państwo na
@KeyserSoze: Sędzia Kryże skazywał opozycjonistów na bezwzględne więzienie, a jego ojciec... zresztą sam sprawdź. W ocenie polityków PiS to sędzia Kryże to prawdziwe RESORTOWE DZIECIĘ ale to nie przeszkodziło mu w byciu w rządzie PiS. Tak wygląda stosowanie podwójnych standardów przez pilityków, swoich się bezpodstawnie wybiela a nie swoich bezpodstawnie oczernia.
@Kempes: W dupie mam co pis (spoko argument w ogóle, co by nie było to -Ale PIS!! Ale kaczyński!! oenoneone1111!!!). Jako jedyni chcą ruszać te sprawy to stworzyli sobie pozycje uprzywilejowaną do tego w jaki sposób będą załatwiać te sprawy. Trzeba było się za to wziąć lata temu, a że opozycja tego nie robiła to teraz cierpi. Osobiście w ogóle się temu nie dziwię bo summa summarum mają dużo więcej za
@KeyserSoze: hmm.... ale zdajesz sobie sprawę, że ten sędzia był w rządzie w randze wiceministra i miał bardzo duże wpływy? No ale co tam, jedenego można przeżyć... albo dwóch... lub trzech... w sumie to może nawet kilkunastu...
Tu chodzi o stosowanie podwójnych standardów! Tylko i wyłącznie o tym piszę. To że trzeba zrobić dekomunizację to ja wiem od dawna, ale wszyscy powinni podlegać takim samym ocenom bez względu na przynależność partyjną.
@Kempes: Powinni, ale najwyraźniej nie podlegają. Nie cieszy mnie to, ale nie dziwię się, że nie zaczynają czystek od siebie bo tylko osłabili by swoją pozycję narażając się na i tak mocny atak z różnych stron. Oni rządzą, oni chcą grzebać w teczkach i są na pozycji uprzywilejowanej w tej grze. No tak niestety to już jest, bo to jest polityka, a ludzie którzy narazili państwo na największe szkody i dalej