Wpis z mikrobloga

@cebulotron: Dobra teraz widzę. Chciałem zamówić dwie opaski. Kiedy chce zamówić dwie to coś się wykrzacza i kupon chyba likwiduje podstawową zniżkę. Jakiś pomysł jak to najlepiej zrobić przy zakupie dwóch opasek? Pewnie z dwóch kont? A te punkty zamienia się już po zrobieniu checkout?
@cebulotron: Zawsze to jakaś alternatywa do GA ale z drugiej strony to nie ma co się podniecać bo na GearBest mi band 1s potaniał i nadal jest sporo tańszy niż tutaj. Wyliczenia na szybko 17,69-0,12*17,69-5=10,56$ i po dzisiejszym kursie 3,94 (walutomat) daje 10,56*3,94= 41,64 zł. Taniej? Taniej. Wystarczy tylko ogarnąć temat i dostać Cash Back po 20 dniach jak ja lub po 6 jak moja znajoma :)
Pobierz ryjek201 - @cebulotron: Zawsze to jakaś alternatywa do GA ale z drugiej strony to nie...
źródło: comment_vE0l8UTfozfbM6YKTzyQAtDjNk06lfsG.jpg
@cebulotron: działa jeszcze ten kod? jak dodałem do koszyka to cena z 18 zmieniła się na 17 i napisało że: Single unit pricing will be applied with coupon codes; coupons cannot be used with VIP price, promotion prices, special offer prices, or a group deal at the same time.
@FerN77: Białe, daj se siana z kolorowymi. Przydatne to jak smartwatch. Każdy chce mieć bo ładne kolorowe, po czym stwierdza, że nie przydatne. W swoim mi bandzie rzadko widzę białe diody bo zanim ściągnę rękaw to już dawno przestaje świecić. W zimę przy kurtce zimowej to w ogóle nieprzydatne. W lato może co najwyżej, co i tak jest dość kontrowersyjne bo dochodzi jeszcze czas reakcji co w ostateczności daje ci 3
@sopel87: Powiadają, że jak wejdziesz między wrony to kracz jak one. Było o tym temacie pierdyliard razy ale znajdzie się zawsze 2 mądrzejszych.... 60 dni to czas maksymalny dla takich kombinatorów jak sopel co myślą, że zarejestrują cahs back i sru wycofają zamówienie i zgarną kaskę....