Wpis z mikrobloga

@Gabishi: my wczoraj na #ps4 chcieliśmy trochę pogrindować itemki, to nie mogliśmy się odpędzić od hien i innych Roge-ow, zależy od serwera i tak jak mówisz levelu / levelu DZ
@wiseguypl @zaxcer: No ja dopiero lvl 12 i ranga 13 nabita na jednej wizycie. Myślałem ze beda ludzie z wyższa ranga skoro na DZ1 znajduje sie klika skrzynek do otwarcia. BTE jest sens ld razu nabijac max range?
@mrmcmt: tylko czemu wszyscy marudzą na reddicie, że DZ06 w tej chwili nie ma sensu bo w DZ01 lecą te same itemy a jest łatwiej? Ja wiem, że na levelu 20 nie lecą high endowe itemy w DZ ale moim zdaniem i tak warto tam zaglądać od czasu do czasu żeby złapać jakieś niebieskie / fioletki do misji z singla / coopa
@zaxcer: w sumie to nie widziałem, żeby marudzili, no ale i tak bardziej się opłaca farmić przedmioty na max lvlu niż na np 20, który wyrzucisz za godzinę lub dwie :)
@mrmcmt: https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4a6xer/my_suggestion_of_the_dark_zone/

3) Rework DZ sub-zones so that the rewards scale with the difficulty. A DZ1 purple looter who dies in 2 headshots should not give anything close to what a DZ6 gold offers... yet currently they both give almost identical XP/Credits. The difference shouldn't be so incredible that you've got every Dark Zone player camping a spawn in DZ6, but it should still offer a meaningful difference to players who