Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy
Mirki, skręciłem nowa grzałkę na dualu od cthulhu v2. Przed skreceniem (sam dół z grzałka i LC, bez komina) istick tc100w pokazał 0.2 ohma, po skręceniu 0.06. Spina? Ti1, 26ga 6 wraps. Na zestawie z suboxa wywalało komunikat, tutaj nie jestem pewien, instrukcja mówi, że pokazałoby atomizer shortage. Nie wydaje mi sie zeby dotykała grzałka komina, ale nie jestem do końca pewien.
  • 3
@vgf_: Skręciłem dziś rano zamiast zjeść śniadanie nowe grzałki, wyszło okej. Teraz drugie pytanie - zrobiłem duala z SS316L, ten sam istick teraz nie pokazuje obecnej temperatury w trybie TC pod SS - na początku pokazywał, teraz cały czas podaje temperaturę 21 stopni. Nie robiłem spaced coila, normalnie ściśnięta. To normalne? Żeby TC działało musi być spaced? Czytałem cośtam, że wtedy szybciej się nagrzewa i nie pokazuje dokładnie czy coś w
@Veldzia: idk - tc to nie moja bajka, juz nawet nie mowiac o eleafie. moze ktos cos na tagu podpowie - lare osob ma chyba isticki 100w tc; ale to musialbys nowy temat wrzucic.