Wpis z mikrobloga

@ma4cin1101: no spoko, doszły. #konie

recenzja bryczesów

Od razu mnie wkurzyli bo napa która była do skracania obwodu pasa wypadła i tylko dziurka została. Generalnie i tak będę używał paska, ale niesmak pozostał. Napisałem im o tym, i że nie będę zwracał, bo to za dużo zachodu, to mi odpisali, że bardzo przepraszają i przy następnym zamówieniu jakoś mi to wynagrodzą. No, niech będzie, przynajmniej ładnie się zachowali, mogli olać :P

druga rzecz, która mi się nie bardzo podobała, to rzepy na nogawkach. Myślałem, że będzie to jakiś ściągacz, ewentualnie po prostu rozciągliwy materiał. Ciekawi mnie na ile te rzepy starczą, ale póki co działa, więc aż tak nie narzekam ;)

A generalnie wrażenia pozytywne - jeździło się normalnie, dupska nie obtarło, więc na pewno lepsze niż moje dotychczasowe dresy. Poza tym powyżej sztylp nie są obcisłe więc nie wyglądają jak legginsy. Materiał przyjemny w dotyku, nie ma się do czego przyczepić.

Summa summarum - polecam, zwłaszcza w wyprzedaży. Tylko trzeba trafić w rozmiar, bo nie mają wszystkiego i trzeba się zgodzić czasem na większy obwód czy krótsze nogawki. Ale u mnie pasek załatwił sprawę za dużego obwodu, więc raczej się da.