Wpis z mikrobloga

To czarny dzień dla bojówkarzy. Microsoft postanowił wyruchać swoją niewielką społeczność bez mydła i porzucić wsparcie starszych słuchawek łamiąc tym samym wcześniejsze obietnice. O ile można jeszcze zrozumieć porzucenie Lumii z 512 MB RAM (chociaż one też miały obiecaną aktualizację do W10M), o tyle wypięcie się na stare flagowce, które biją na głowę w wydajności wszystkie low endy z serii 500 to totalny strzał w kolano. Tej decyzji nie da się sensownie wytłumaczyć...

Tym samym WP/WM traci jedną z ostatnich zalet względem Androida, tzn. gwarantowane aktualizacje systemu...

Bojówkarze, bez dwóch zdań daliśmy się wyruchać Microsoftowi. Rok zwodzenia wiernych użytkowników odnośnie aktualizacji żeby na koniec bez wstydu napluć użytkownikom w twarz. To jest nie do pomyślenia. Najlepsze jest jednak to, że spece od PR zwalają wszystko na insiderów, którzy ponoć akurat na wszystkich starszych modelach narzekali na wydajność, brak słów.

In reviewing all available information and feedback, not every device proved to be a good candidate for this update. As a result, not all devices will be targeted to receive an official Windows 10 update. Our goal is to only offer the Windows 10 upgrade to devices that we are confident can continue to deliver a great customer experience.


http://www.windowscentral.com/microsoft-offers-more-info-how-windows-10-mobile-rollout-affects-insider-members


#windowsphone #bojowkawindowsphone #windowsmobile, taguję również #bojowkaandroid oraz #bojowkaios gdyż ten wpis może wam poprawić humor na wieczór
  • 19
@ZmutowanaFrytkownica: Lista modeli, które dostały W10M jest już dostępna:

Lumia 1520, 930, 640, 640XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1GB, 636 1GB, 638 1GB, 430, 435, BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q, MCJ Madosma Q501


Z tego co piszą serwisy branżowe oraz o czym niechętnie wspominają pracownicy MS na Twitterze, lista jest już ostateczna i wbrew wcześniejszym obietnicom, nie będzie uzupełniana o kolejne modele.
Z tego co piszą serwisy branżowe oraz o czym niechętnie wspominają pracownicy MS na Twitterze, lista jest już ostateczna i wbrew wcześniejszym obietnicom, nie będzie uzupełniana o kolejne modele.


@panczekolady: no chyba ich #!$%@?ło. To na #!$%@? męczyłem sie z insiderem na 920 skoro i tak nie dostanie aktualizacji. #!$%@?ło ich do reszty, nigdy więcej telefonu od microsoftu (°°
@ZmutowanaFrytkownica, @piotrulos: http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_install/windows-10-mobile-insider-device-rollout-faq/9861c093-fe98-482e-850d-7ca86433bd7d?tm=1458232411654&auth=1

Q: I’m currently using a Windows 10 Insider build on my device, but it is not on the list of devices that will receive a formal Windows 10 update. What should I expect in the future?


A: If you already have the Windows 10 Mobile Insider Preview build on your device, you may keep using your device in an unsupported state. We will not be offering
@piotrulos: Jedynie insiderzy. Trzeba też pamiętać, że system znajdujący się w programie Insider nie jest tym samym który oznaczony jest jako stabilny, ma np. jeszcze bardziej rozbudowaną telemetrię i gwarantuje totalnie zero prywatności.
@panczekolady: uhm - na starcie, przy premierze serii *20 miały obiecane aktualizacje przez 3 lata - z czego się wywiązali. A zniesmaczonych niespełnionymi obietnicami... czego wy oczekiwaliście po Microsofcie? Ile razy obiecywali wszystko i nie wyszło?
Dajcie sobie spokój z tym systemem, siedziałem w nim ponad dwa lata i dopiero niedawno, jak zmieniłem telefon na Andka #redminote2 to poczułem w jakiej, kolokwialnie mówiąc, dupie byłem.