Wpis z mikrobloga

#sluchawki #brainwavz
Chcę sobie kupić w miarę dobre słuchawki dokanałowe. Czytałem o brainwavz m1. W wielu recenzjach podawali, że ich cena to 129zł. Jednak na allegro są po 159zł. Wie ktoś gdzie mógłbym kupić takie słuchawki w cenie (lub podobnej) jak w recenzjach - 129zł? A może jakieś inne słuchawki polecacie? Zależy mi na trwałości. Strasznie szybko niszczą mi się słuchawki. Ostatnio miałem Brainwavz Delta i po niecałym roku jedna ze słuchawek przestała grać.

edit: Brainwavz m5 są na allegro również za 159zł, czyli w cenie Brainwavz m1. Warto brać m5?
  • 8
@Patres: swego czasu były wszędzie po 129 zł. widzę że wszędzie podrożały. wg mnie m1 to najlepsze słuchawki do 200 zł. maja mniej basu niż delty. kabel jest sztywny więc troche mniej się plączą.
@Patres: ja kupowałem w nautilius2 za 121 zł ale widzę że już tam ich nie ma. tylko zaznaczam że jak lubisz dużo mięsa to w tych słuchawkach nie ma go dużo. dla mnie wystarczająco a lubie dobry nie przesadzony bas
@elemenTH:
@Patres: skoro jesteśmy temacie cebuli ( ͡° ͜ʖ ͡°) kup na allegro w appolo poprzez aplikacje mobilną. wcześniej wpisz w kuponach wiosna i dostaniesz 10 zł wtedy za wszystko wyjdzie Ci 145 zł. albo wykorzystaj kupon za 10 a dosteniesz 20 zł i za 135 zł będziesz miał słuchawki ( ͡ ͜ʖ ͡)