Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie czysto biznesowe. Orientuje się ktoś jak to jest z tymi automatami do gier? Czy trzeba mieć na to jakieś pozwolenie, jak to jest z regulacjami prawnymi. Z tego co widzę we Wrocławiu to są dwa typy lokali. Pierwszy w którym zawsze mają Judasza i sprawdzają kto wchodzi i drugi typ gdzie drzwi są otwarte na przypale i nikogo nie obchodzą żadne kontrole. Widziałem też lokal samoobsługowy. Może ktoś z was ma taki biznes, ile trzeba na start? 2-3 maszyny to koszt około 20k+hajs na wypłaty jakieś 10-15k+koszta lokalu.

#biznes #automaty #hazard #gambling #pytanie #januszebiznesu #patologiazewsi #patologiazmiasta
Pobierz WelcomeToGunShow - Mireczki mam pytanie czysto biznesowe. Orientuje się ktoś jak to j...
źródło: comment_78PsQvvBMJbf6vBbDXsisaPBwzreQPQT.jpg
  • 9
@AleCzemu: Tak wiem zauważyłem, w tych samoobsługowych jest kamerka na wejściu i jedna w środku. Czytałem, że można mieć max 3 na lokal chociaż spotykałem się i z 4(tam chyba jest mega lewizna). Wydaję mi się, że mało kto to kontroluje. Aaaa i po 2 chyba nie ma co się pchać do dużych miast, tam rynek jest zajęty przez mafie :D
@WelcomeToGunShow: Pracowałem w jednym z takich lokali przez 3,5 miesiąca, 10-11 maszyn, na start znajomości bardzo duże i jakieś 120k na wjazd (maszyny, kontrakt z firmą, serwis 24/7, obsługa prawna), kontrole z celnej się zdarzają i wtedy konfiskata maszyn, ale tutaj wchodzą plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

generalnie jak nie jesteś z branży, to lepiej się w to nie pakuj
@Tfor: Znalazłem fajną opcje dla automatów nie wiem czy u ciebie takie były. Nazywa się MTKiosk i działa na zasadzie: wpłacając pieniądze logujesz się na platformę "inwestycyjną" w której inwestujesz w "fundusze"=gry, następnie możesz wypłacić swoje zyski poprzez gotówkę lub dostajesz wydruk z automatu i pracownik kiosku wypłaca hajsiwo.
@WelcomeToGunShow: MTKiosk to piaskownica a nie prawdziwy salon jack hot 777, just sayin ( ͡º ͜ʖ͡º)

U mnie były apollo, adelle, hotspot, multigame, ultimate, black horse i masa innych w różnych wariantach i opcjach - jedno apollo nówka od firmy szło do nas za jakieś 9-10k, takie ceny są przy nieco poważniejszych sprawach