Wpis z mikrobloga

@defoxe: z opcji może jakiś wypad na miasto, kolacja, ale żadne imprezy, w jakie miejsca można by ją było zabrać, co można zwiedzić w malopolsce, okolice nowega sacza ? (w tej chwili spotkanie u mnie odpada)

powiedziala mi, że pod żadnym pozorem mam na nią duzo nie wydawac, ale też chce dobrze wypaść...
@MocnaKropelka: ogólnie oboje łatwego życia nie mamy spotkanie u mnie lub u niej w domu w tej chwili odpada
ona nie pije alko, powiedziałem jej że i tak ją gdzieś zabiore a ona na to że mam na nią nie wydawać dużo bo nie jest tak nauczona ...

masz może pomysł na jakiś mały prezent, nie mowie teraz tylko w niedalekiej przyszłości ?
@raizo: Powiem Ci tak, zabierz ją do pizzeri jakiejś restauracji ma być tanio i uroczo. Im drożej tym mówię będzie bardziej jej głupio. A prezent hmm, nic nie zrobi wrażenia na kobiecie tak jak duży bukiet kwiatów zależy jeszcze z jakiej okazji ten prezent ma być :>
@MocnaKropelka: Tak też zrobię, poszukam jutro czegoś normalnego i tam się z nią wybiore w najbliższym czasie.

Taki mały prezent raczej bez okazji, po prostu na dobry początek, nad kwiatami juz myslalem, ona przepada za czerwonymi różami i takie jej chyba kupie.