Wpis z mikrobloga

Ehhh Mireczki a miały być spokojne święta! Ale nie, musiałem wziąć na ten okres auto szatana... Jeep Gran Cherokee SRT. W skrócie Sku$%iel Rozbójnik Twardziel. Wolnossące benzynowe V8 6.4 litra o mocy 468 KM. Naprawdę poje%$na Bestia.

To już moje drugie spotkanie z autem (http://autowizja.pl/2014/07/jeep-grand-cherokee-srt-auto-test/), ale ostatnio miałem tylko przez 2 dni, teraz zdecydowanie dłużej i już się boje....

Póki co zrobiłem nim raptem 300 km, z czego 200 km trasy. Napiszę najciekawsze, czyli spalanie:
-miasto nie da się zejść poniżej 20 l (rekord na zdjęciu poniżej to 19.1 ale mistrz eko drivingu mógłby się uczyć ode mnie)
-na trasie nie potrafiłem zejść poniżej i to znowu jadąc po nocy jak emeryt w niedziele do kościoła. 8 bieg i max 110 km/h na obwodnicy. Wtedy chwilowe pokazuje 10 l...
-po odebraniu auta zrobiłem 30 km w Warszawie nie patrząc na spalanie i ciesząc się rykiem i przyśpieszeniem. Wynik 53.4

Więcej napiszę jak się oswoję z nim trochę bardziej. 3 majcie kciuki żebym nie zbankrutował!

P.S.: znajoma rejestracja, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

#autowizja <- mój tag o testowaniu samochodów
#jeep #samochody #carboners #srt
Pobierz pussyrider - Ehhh Mireczki a miały być spokojne święta! Ale nie, musiałem wziąć na te...
źródło: comment_XBkAWAM6OcpBrOmrtMbXdb8YxJe8WHQ3.jpg
  • 23