Wpis z mikrobloga

@Shin: Ja sprzedałem rok temu i teraz kupiłem XO. Nie zmienia to faktu, że konsola znalazłaby się za oknem albo na ścianie rozbita...

W sumie Microsoft ostatnio coś gadał również o przebudowie ale szybko się z tego wycofał... Jeżeli w tej generacji, zrealizują ten pomysł to wtedy za grosze sprzedam XO i zacznę grać chyba w league of legends.
@bartdziur: Właśnie zobaczymy i jestem ciekawy co z tego wyjdzie.
Microsoft przy zapowiedzi XO strzelił sobie paredziesiąt razy w stopę i wybrnął z tego. Może nie wygrywa rywalizacji ale ludzie też grają na XO.

Pewnie dorzucą magiczną skrzynkę rozwijającą PS4 tylko cholera gdzie to podepną xD
@bartdziur: Możliwe, że pójdą drogą Nintendo, które wydało mocniejszy model swojej przenośnej konsoli. Tego obawiałem się najbardziej i to było chyba największym impulsem do sprzedaży Playa.
@vg24_pl: Nie byłbym taki pewny. Racjonalnie podchodząc do tematu to faktycznie lepiej wyglądałoby dorzucenie tylko 4k dla filmów ale... ale M$ ostatnio sam zastanawiał się nad dorzuceniem magicznego pudełka... szybko dementując własna opinię... I teraz zastanawiam się czy przypadkiem M$ nie stwierdził, że poczeka na ruch Sony w tym temacie a potem nagle i ich pojawi się pudełeczko ;)
@DyskretnyUrokElegancji: nie ma szans na lepsze podzespoły konsoli ze względu na zbyt dużą ilość sprzedanych konsol, a potem jakby się klient poczuł, że nagle wychodzi lepsza wersja konsoli? To jest totalne bezsensu i na dodatek by Sony się #!$%@?ło na plecy, bo wszyscy by rzucili pomyje na korpo za takie akcje, za bardzo się boją nawet, żeby akcje spadły im na giełdach z takiego ruchu, konsola dopiero ma 3 lata, za