Wpis z mikrobloga

#nieemoquit #oswiadczenie #afera #aferazbozowa #banzdupy #gorzkiezale #goodnightwypok

Z uwagi na to że administracja dalej gówno zrobiła, pośmieszkowali, odbanowali kilku nonejmów, a Ryzowy, Mehqods itp. dalej mają bany za nic, znikam z Wykopu. Nie czuje się dłużej dobrze na serwisie gdzie władza zachowuje się w taki sposób.

Żałosną hipokryzją jest to że Mehqods i Ryzowy dostali permy za rzekome atakowanie użytkownika, kiedy wcześniej latami takie zachowanie tolerowano. Jeszcze bardziej żałosne jest to że na kontakcie Ryzowemu powiedziano że powinien dostać bana już wcześniej, za atakowanie Nemki i Reddigowej - Szkoda tylko że niejaki maciejkiner - największy obrońca atakowanej rudowłosej użytkowniczki, sam był w naszej prywatnej grupie trollującej i atakującej Nemkę i od samego początku zdawał sobie sprawę z tego co robimy. Wtedy go to strasznie bawiło, razem z Elfikiem śmieszkowali z nami i doprowadzali Xanthię do wściekłości - teraz kiedy dotknęło to jednego z nich, nagle okazało się że to złe i wcale im się nie podoba.

Dziesiątki jazd po Nemce, Reddigowej, Platynie prowadzone przez setki użytkowników nie spotykały się z żadną odpowiedzią - zacytowanie komentarza Elfika i śmieszkowy tekst o "płakaniu gorzkimi łzami na kłosy" zakończyły się permami dla wieloletnich użytkowników, których administracja nie zamierza zdejmować.

Zachowanie administracji wyraźnie pokazuje że ich przeprosiny są fałszywe - rzucili kilka ochłapów, a gdy tylko odwróciliśmy się żeby je złapać, zaczęli pluć nam na plecy i wmawiać że to pada deszcz.

Na usta ciśnie się wiele mocnych słów którymi można by opisać zachowanie "czarnych", ale nie zamierzam ich używać, ponieważ w przeciwności do nich potrafię się kontrolować. Poza tym spędziłem tu kilka miłych lat i nawet jeśli ostatecznie władza okazała się bardzo małymi ludźmi którym sodówka uderzyła do głowy, to jednak pamiętam stare czasy i zachowuje do części z nich pewną dozę szacunku, za to kim byli kiedyś, nawet jeśli do dziś zdążyli to zniszczyć. Dlatego część dotyczącą moich żali, kończę w tym miejscu.

Większość osób z którymi chciałbym się pożegnać zdążyła zniknąć stąd przede mną, dlatego lista ludzi których będzie mi brakować nie jest długa -

Cała #neuropa - dzięki za te kilka lat działalności. Gdyby nie wy to Wypok już dawno zmieniłby się w burdel ;] Mógłbym wymieniać konkretne osoby przez trzy dni, ale nie chce mi się, poza tym potem trulibyście mi dupę że o jednym napisałem więcej a o drugim mniej. Więc wymieniania nickami nie będzie - wszyscy jesteście zajebiści i każdy z osobna wie za co chciałbym mu podziękować :]

@kamdz: - Jesteś atencjuszem ale i tak cię lubię [; Działaj dalej, niszcz wrogów rewolucji i zajmij w końcu należne ci miejsce macieja.

@batgirl - ostatnio jesteś piknikową wykopowiczką i pojawiasz się raz na rok, ale i tak będę za toba tęsknić i miło wspominać wszystkie nasze rozmowy ;)

@PanKara - będzie mi brakować twoich chłodnych historii [; Widzimy się na Wrocławskim Wykoparty.

@enemydown - Zacznij w końcu rysować w jakichś porządnych klimatach SF i zostaw te pretensjonalne cycki i fantasy, bo masz cholerny talent ale kijowo wybierasz tematy, przez co twoje prace są zaledwie świetne, kiedy mogłyby być wybitne ;] Zamierzam zaglądać na twojego Deviantarta, więc mimo że nie będę krytykować na Wypoku, to pamiętaj że moje czujne oko patrzy i ocenia :E

@osael: @kj5: @steemm: hejtowanie się z wami i idiotycznie kłótnie o gry zawsze sprawiały mi dużo zabawy, będzie mi tego brakować :>

Cała reszta śmieszków z mikrobloga, ludzi dodających dobre znaleziska, ciekawych dyskutantów i komentatorów - dzięki za wszystko, tworzyliście ten serwis i nawet jeśli z niektórymi z was miałem spięcia, to jednak Wykop byłby nudny gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali.

Jeśli ktoś poczuł się pominięty, uważa że powinienem go wymienić - przepraszam. W momencie gdy lista ludzi których będzie mi brakować liczy kilkadziesiąt osób, z czego większości albo już tu nie ma albo jest w Neuropie, ciężko odsiać tych których powinienem wymienić :>

Wrzucam pod tagiem #nieemoquit ponieważ konto zostawiam w spokoju, nie zamierzam usuwać jak dziecko. Może kiedyś wrócę jeśli coś się tutaj zmieni. Mój mail z profilu pozostaje aktywny gdyby ktoś chciał się skontaktować. Poza tym możecie mnie szukać na Strimsie pod tym samym nickiem, przenoszę swoją aktywność tam.

Cześć :]


trollującej Nemkę, chciałem ogłosić jeszcze że w Neuropie był nie tylko anonim, ale też Shepard - tylko zdążył się wycofać przed


tym jak prawaki zaczęły nas szpiegować ;]

Pobierz Shaki - #nieemoquit #oswiadczenie #afera #aferazbozowa #banzdupy #gorzkiezale #goodni...
źródło: comment_HhY9HAS3dACHNQoxadeDI0KLCrZr05R4.jpg
  • 40