Wpis z mikrobloga

@zolcix: ale jeden monitor to mało więc postanowiłem kupić drugi, nie koniecznie ma mi słuzyć wyłącznie do grania, ale też do pracy. raczej będzie tym drugim monitorem, filmów czy też dzieł sztuki nie zamierzam na nim tworzyć, jeżeli owy 144hz kupie.
@szklane_kapcie: też mam IPS, myślałem nad zmianą, ale zrezygnowałem

w csgo nie gram na jakimś super wysokim poziomie, mam supreme teraz, gram maksymalnie kilka mm-ów lub faceitów tygodniowo i szczerze mówiąc jest to jedna z niewielu gier, w której stałe 144 fpsów nie jest żadnym problemem

jeżeli masz kasę do wydania to bierz śmiało, bo różnica w płynności jest ogromna
@zolcix: też mam supreme obecnie, gram 3-4 mm'y dziennie czasem więcej sie zdarzy, ciągle się jednak boje że w normalnym użytkowaniu obu (uwzględniając już po kalibracji kolorow) roznica będzie mnie irytować i wkurzać.
@szklane_kapcie: ja po prostu stwierdziłem, że dla mnie to zbędny wydatek, biorąc pod uwagę gdzie będę mógł wykorzystać te 144hz. Pomijam przy tym płynność myszki na pulpicie, bo dla mnie 60hz jest wystarczające pod tym względem
@szklane_kapcie: mam ips dell u2714hm i TN 144hz ASUS PG278Q ROG
przez parę pierwszych dni zakup tego 144hz monitora był w moim mniemaniu błędem, jednak po dopasowaniu kolorów (bardzo jako tako) zacząłem się przyzwyczajać, teraz już mnie to zupełnie nie boli a zalety jakie są z monitora 144hz + gsync są dużo ważniejsze. Pamiętaj jednak że TNka TNce nie jest równa + gsync sporo daje. Sam monitor PG278Q gorąco polecam.
@szklane_kapcie: Mam IPS (Dell) i obok starszą TN (LG). Czerń lepiej wygląda na TN.... i to koniec zalet ;) Kolory, kąty i całokształt mega na korzyść IPS. Zastanawiałem się nad zakupem TN 144 Hz, ale 3 monitory 24'' to trochę za dużo jak na moje biurko. Jedyne wykorzystanie to... zysk przy CSGO na tickrate 128.... :) Jak grasz ESEA czy mixy na wyższym poziomie to można poczuć różnice, ale MM -