Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem czy to kogoś to interesuje, ale chciałem się podzielić z Wami moim szczęściem.
niektórzy z Was czytali mój wpis 9 miesięcy temu: klik

Teraz ciąg dalszy:
Dalej z tą samą kobietą, wspólna pasja (też jeździ motocyklem)
Za nami kilkanaście wspólnych wyjazdów w PL jak i za granicę.
Spokojne życie, bez kłótni, bez #logikarozowychpaskow (tak, kur.. da się!)
Planujemy wspólne życie.
W pracy bez zmian, czyli ok, ale wiecie CO?
Nie #!$%@? się wracając do domu, chce mi się tam wracać!
Dlatego mała rada dla wszystkich, którzy nie wiedzą czy się żenić, jeśli przed ślubem jest nawet w kilku % źle, to po ślubie będzie tylko gorzej.
A rada dla tych co się w związku męczą, można się męczyć do końca życia, ale nie lepiej być szczęśliwym?
Nie pasuje Wam kobieta? znajdźcie inną, ja tak zrobiłem i mimo iż bunkrów nie ma jest naprawdę zajebiście.

Dziele się z Wami moim szczęściem!
Zburzyłem 14 lat mojego życia, żeby pozostałe żyć w szczęściu!

#zwiazki #oswiadczenie #seks #wygryw
  • 23
@ZycieJAKsen: Jasne, że nie ma sensu żyć w związku, w którym się nie jest w pełni szczęśliwym.

Problem w tym, że wiele/większość osób nie jest w stanie zbudować takiego związku, czy też nie są dość atrakcyjnie intelektualnie/wizualnie żeby mogli zdobyć kobietę, jakiej pragną. I takim ludziom pozostają niestety kiepskie związki.
@deroo:

Jasne, że nie ma sensu żyć w związku, w którym się nie jest w pełni szczęśliwym.


true.

Problem w tym, że wiele/większość osób nie jest w stanie zbudować takiego związku, czy też nie są dość atrakcyjnie intelektualnie/wizualnie żeby mogli zdobyć kobietę, jakiej pragną. I takim ludziom pozostają niestety kiepskie związki.


Idąc za tą logiką lepiej być nieszczęśliwym z różowym 8/10 niż szczęśliwym z różowym 6/10.
Życie jest sztuką wyboru. Każdy
Osoba dla której znaczenie ma wygląd - czyli prawie każda osoba - nie będzie szczęśliwa z 6/10, bo marzeniem takiej osoby będzie 8/10.


@deroo:
Czyli każdy ma swoje priorytety, a uwierz mi, te zmieniają się z wiekiem. Też miałem kiedyż dwadzieścia kilka lat.
Po 30 bardziej Cię interesują inne cechy.
Można marzyć o nowym ferrari, można jeździć 8 letnim fordem, ale jak ktoś pomyka MZK bo nie chce forda tylko ferrari
@InsaneMaiden:

jeśli za powiedzmy 3 latka (gdy już minie zauroczenie) będziesz równie usatysfakcjonowany jak jesteś teraz to bedzie niezły wygryw :-)

Jedno pytanko: z byłą od początku było Ci źle?

Nie ma już zauroczenia, jesteśmy ze sobą 14 miesięcy (separacja z byłą miała miejsce 15 miesięcy temu)
jest git, ale puenta jest nie tutaj, lecz w tym, że jestem szczęśliwy nie będąc z wiedźmą ;)

Oczywiście nie od początku było źle,