Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu kolega @maximus481 w tym oto wpisie informuje, że wielka #imba w jego szkole bo Uwaga przyjechała i szkaluje wymagającą ale nic złego nierobiącą nauczycielkę od matematyki.
Mówię spoko typka rozumiem bo przez 3 lata LO miałem również wymagającą ale nic złego nie robiącą babkę od matmy i na dobre mi to wyszło na maturze (choć co roku 2 na koniec to matura 78%).
Dziś trafiłem na materiał dot. (prawdopodobnie) tej babki
http://www.tvn24.pl/poznan,43/wrzesnia-nauczycielka-wyzywa-uczniow-na-lekcji,633068.html

No jeśli tak zachowuje się nauczyciel to bardzo słusznie, że TV interweniowała!
U mnie nauczycielka na pieszych zajęciach budowała sobie respect taki, że przez kolejne 2 lata wszyscy ładnie w rządku pod klasą czekali aż Pani otworzy, na zajęciach była dyscyplina, zero ściąg itp. Ale NIKOGO NIE WYZYWAŁA! A nawet już w 3 klasie był mega luzik i można było nawet pożartować ale wciąż każdy ją szanował i nie pozwalała sobie wejść na głowę.

Uważam, że jednak @maximus481 przesadza mówiąc

jest jaka jest bo ciśnie, ale da się przyzwyczaić


No sorry chłopie ale ja bym nie pozwoził by jakaś stara baba wyzywała moje dziecko do Idiotów, głąbów itp.!
ja wiem, że są i dobrzy i źli nauczyciele ale bez przesady...To skandal takie zachowanie nauczyciela.

#szkola #techbaza #uwaga #tvn24
  • 5
kiedys nauczyciel przywalil linijka po lapach, zamknal w kozie i dzieci byly zdolne i grzeczne


@piotr1985gg: Pies #!$%@? kijem też jest przez jakiś czas grzeczny i potulny, ale kiedyś wychodzi z klatki/piwnicy i nie jet już tak wesoło. Tak samo z #!$%@? dziecka - nie sądzę by walenie dziecka linijką rozbudziło w nim pasję zdobywania wiedzy.
@M4h00n: jprdl. Z opisu ziomeczka wynikało, że po prostu ciśnie głupich - tak jak w mojej szkole matematyk był bardzo surowy i nie odpuszczał tym co się nie uczyli. Ale nigdy nie jechał wyzwiskami i nie cisnął po kims bo go nie lubił, po prost wymagał.

Tutaj to totalna patola i frustracja nauczycielki, nie powinna uczyć. Myślałem, że już generalnie szkoły sobie poradziły ze starą, niewykwalifikowaną kadrą.