Wpis z mikrobloga

@daft_apple: jak będziesz wieczorem to odwiedź "Ruin puby" np Szimplę czy Instant

A tak to Zamek, Heroes Square, Budynek Opery i wejdź sobie na wzgórze za mostem, tam gdzie jest posąg Zeusa albo Posejdona albo mi sie pomyliło i jest kogoś innego :D. Jest bardzo ładny widok na miasto
@daft_apple: parlament jest piękny. Zamek punkt obowiązkowy. Całe mnóstwo ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, wykup sobie kartę na komunikację miejską - na nią jest wszystko, autobusy, tramwaje, niedrogo a w Budapeszcie ten system jest kapitalnie pomyślany. Udanej wyprawy :)
@GraveDigger: @Lesnikowski: Garace zródła to to samo co gejzery? Glupie pytanie pewnie

@kravjec: Super dzieki, mam nadzieje ze uda sie zobaczyc wieksza czesc w razie czego, przez trase jeszcze bede sie kontaktowala :)

@NocnyMarek: Bedziemy samochodem sie poruszac za chwile wyjezdzamy z Mazowieckiego :) Skoro tak chwalisz zamek to mam nadzieje ze zobacze i starczy czasu
@daft_apple: i pamiętaj jeszcze,że w sklepach marki cba,ktorej tam pełno masz gdzieś za 2,50 taki chleb 1kg,zawsze świeży,idzie się zakochać w tej chrupiacej skórce