Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,

Chciałabym tylko powiedzieć Wam żebyście się nawzajem wspierali. Nie ma nic lepszego niż usłyszeć podziękowania, za to, że sukces nie jest tylko zasługą #niebieskiegopaska, ale i moją. ALE - żebyście teraz nie robili surowego podsumowania swoich parterów stwierdzając, że oni Wam dają w kość, a nie wspierają - nikt nie jest idealny, ja też mam swoje odpały jak prawilny #rozowypasek, nieraz dałam mocno popalić, ale najważniejsze jest to, żeby w ważnych sprawach stać za sobą murem, żeby interesować się tym co ktoś robi, żeby ciągnąć się cały czas nawzajem do góry, żeby nie kochać się ZA COŚ, tylko POMIMO tych wszystkich naszych niebiesko i różowopaskowych pokrętnych logik i humorków. Ktoś z kim jesteśmy siłą rzeczy ma na nas ogromny wpływ więc jeśli jesteście zadowoleni z tego gdzie jesteście, czy w jakim kierunku zmierzacie, to pamiętajcie żeby podziękować swojemu partnerowi za to, że jesteście tacy jacy jesteście.


#zwiazki #przyjazn #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
OP: Jeśli chodzi o to co ja myślę... tak jak napisałam kocha się pomimo, ale to nie znaczy, że wady nie wkurzają ;) Tylko, że nie wszystko da się zmienić - nie zmienię tego, że czasem lubi się wymądrzać i jest uparty jak osioł i nieraz się o to wkurzam, ale ostatecznie nawet i za te wady się kocha, bo bez nich nie byłby sobą. No, ale staram się zmienić takie