Wpis z mikrobloga

Dopiero zaczynam z HS, więc kart mam stosunkowo mało (o złożeniu jakiegoś gotowego decka moge pomarzyć) Golda lepiej "inwestować" w przygody (mam tylko 1 skrzydło naxxa kupione żeby móc go później skończyć) /wybrałbym LoE/ czy grać na arenach i w ten sposób zdobywać pakiety? Dotąd dwie je grałem, 3 i 4 winy więc tragicznie nie jest.
Pakietów osobno chyba nie ma sensu kupować, arena bardziej sie oplaca
#hearthstone

Co lepsze przy małej ilości kart

  • Przygody (LoE) 45.6% (31)
  • Areny 54.4% (37)

Oddanych głosów: 68

  • 14
@jodlujacyhipopotam: Co masz na myśli przez 'lepiej'? Twoja kasa, Twój gold, przeanalizuj swoją sytuację i wybierz najlepszą drogę.
Co znaczy 'małej ilości kart'? Dużo commonów i rarów, ale brak epików i legend? Wtedy przygoda. Mało commonów i rarów, brak epików i legend, wtedy areny/pakiety.
@Vasek:
@brzytwiarz:
dajcie chłopakowi spokój, nie wie, to pyta, i mądrze robi.

@jodlujacyhipopotam: aren nie polecam początkującym, żeby coś ugrać i nie być na minus trzeba umieć grać, mieć jakąś wiedzę, doświadczenie, wiedzieć jak trade'owac miniony, kiedy iść just face i przede wszystkim jak złożyć deck.
Na początek przede wszystkim wbij najpierw jednego bohatera do lvl 20 (level bohatera =\= ranga), żebyś mógł grać karczemne bójki. tam raz na
@jodlujacyhipopotam: aha, staraj się co sezon wbić jak najwyższą rangę, wtedy dostajesz nagrodę pod koniec. przynajmniej do 20 wbij, to wymaga tylko wytrwałości :)
P.S. za logowanie z Samsung Galaxy s3 masz też 3 darmowe paczki kart, można to zrobić na emulatorze z poziomu PC ;)
@jodlujacyhipopotam: szczerze to przygody jak dla mnie najgorszy pomysł, jeżeli chcesz się pobawić w HSa dłużej to najpierw zajmij się zbieraniem kart klasycznych one będą podstawą w standardzie przez cały czas i nigdy z niego nie wyjdą więc jak raz je zbierzesz to nie martwisz się ze za rok czy 2 wypadają ze standardu, jak będziesz miał trochę grywalnych klasycznych to ogarniaj to wtedy areny z których będą ci wypadały pakiety
@Derdek: @jodlujacyhipopotam: A przepraszam, mój błąd, do 10 oczywiście. :)
Odnośnie aren:
polecam na początek oglądadanie 'prosów' i ich runów na arenie. Kripparian, Trump, Amaz itd. Ogólnie mireczki hejtują amaza (rzekomo nawet tu na mirko jest sporo graczy lepszych od niego) ale gościu wbija systematycznie legendę i zdobywa po 12 winów na arenie, a w dodatku ma najprzyjemniejszy "sposób bycia" ze streamerów. On żyje ta grą, reaguje emocjami (ale nie