Wpis z mikrobloga

Mirasy gdzie najtaniej w #krakow wymienić złotówki na hrywny? Jedziemy na weekend do #lwow i wiem, że najtaniej będzie wymienić na miejscu, ale chciałem wymienić trochę już tutaj żeby mieć na wszelki wypadek.
I w sumie jak już wołam to macie jakieś protipy na taką wycieczkę? :)
#ukraina #uah #waluty
  • 10
  • Odpowiedz
@Sebeq92: w centrum Lwowa przy Teatrze jest taka alejka utworzona przez drewniane stragany. I tam ludzie sprzedają swoje wyroby typu nalewka. Często częstują żeby zachęcić do zakupu. I jak tak przeszedłem po tych wszystkich straganach to w sumie nic nie kupiłem a się #!$%@?łem :D Polecam
#sekretykuzniara
  • Odpowiedz
@szczebrzeszyn09: No to przecież wyraźnie napisałem, że taki jest plan, ale chcę mieć też jakąś niewielką ilość na wszelki wypadek. Ot choćby żeby za marszrutkę do Lwowa zapłacić :)
A tak w ogóle to jakiego kursu mogę się spodziewać we Lwowie?
  • Odpowiedz
@Sebeq92: Ja sie trzymam takiej zasady wymieniam jakies 50 Euro na rozkrecenie sie ... a potem wymieniam kolejne 50 w momencie kiedy jest mi potrzeba. Nauczylem sie tak poniewaz kiedys wymienilem wieksza kwote na staracie i we Lwowie w pewnym momecie stanolem przed wyzwaniem zjedzenia chyba z 5 obiadow i jada taxi do granicy bo mialem zaduzo waluty
  • Odpowiedz