Wpis z mikrobloga

Cześć mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°), doszedł mi #xiaomi #redminote3pro i chciałem wgrać global stable rom, ale niestety adb nie wykrywa telefonu ( ͡° ʖ̯ ͡°) włączyłem tryb debugowania, podłączyłem etc. ale nie bangla. Czytałem, że to może być problem ze sterownikami lub windowsem. Mam 64 bitowa wersje 7ki, to zle? Jak temu zaradzić? Przeglądałem miuipolska, ale w zasadzie konkretnego rozwiązania nie znalazłem.
  • 6
siema, widzę że redmi note 3 pro masz już ;) ja się wacham nad kupnem .. masz z nim jakieś problemy ? jak wrażenia generalnie ? czytam na forach że to jakieś SMS nie działa albo jakąś aplikacja itp.. a jak to u Ciebie wygląda ? i jak można wiedzieć to gdzie kupiles i za ile ? piona !
@MarekAntoniusz: wczoraj doszedł kupiony ze strony tutaj bardzo polecanej - Ibuygou :). Na nic nie mogę narzekać, sama dostawa bardzo szybka (27-29 kwietnia), z dwuletnia gwarancja i ubezpieczeniem od VATu (ktorego nie dostalem swoja droga) wyszlo mniej wiecej 1050 zł. Ogolne i poczatkowe wrazenia bardzo pozytywne :D na poczatku sie wydaje ogromny, ale po jakims czasie na luzie da sie przyzwyczaic ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do