Wpis z mikrobloga

https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/727216801441021952


@LewitujacyCzlowiek: W sumie szkoda, że Ziemkiewicz zrobił z siebie takiego pisowskiego błazna. Myślałem, że to rola Rachoniów, Karnowskich, Kań i im podobnych miernot. Na przykład Michalkiewicz też nie stroni od pisowskich środowisk (czasami słucham w radiu WNET, całkiem rozrywkowa radiostacja), ale jednak zawsze trzyma fason.
@LewitujacyCzlowiek: @magnes125: Dopiero wrocilem z tego meczu, Te gwizdy były reakcją na oprawe Lecha, która zostałą własnie wywieszona w tym momencie, kibice mieli gdzies PAD, nawet go nie zauwazyli, tam sie liczy cos innego niz polityka, rywalizacja dwoch miejskich spolecznosci w dziedzinie uatrakcyjniania meczu widowiskiem, racami, oprawą itd, Prezydenta z trybun nawet nikt nie zauwazyl.
@szurszur: Myslisz ze tam bylo slychac spikera, przy 10 tyś krzyczących gardeł z jednej i drugiej strony :D

W telewizorze mikrofony zebrał tak xD?
W jakim swiecie Ty zyjesz?

Byles Ty kiedyś na meczu, czy z piwnicy nie wychodzisz?
@muciek112: Spikera słychac - jeszcze nie krzyczały tysiace bo to było wyczekiwanie przed meczem. Od lat jest tak, że spiker zapowiada gosci i politycy dostaja gwizdy. Dawniej słyszeli a teraz akurat nie? Gdy wygwizdywano Tuska to było ok. A jak wygwizdują Szydło i Dude to w żenujacy sposób jest to tłumaczone.
@szurszur: Jak sie podnosi oprawe czyt. Lech to leci doping opór, ale spoko, wiesz lepiej, siedziałeś na kanapie i wszystko widziales xD

Cała uwaga kibiców była na transparencie Lecha, to co działo poza tym to czwarty plan.
@szurszur: "Tam siedziało trochę osób, które przyszły po to, żeby za 15 złotych obejrzeć Stadion Narodowy, a przy okazji mecz. To tam pojawiły się kilkunastosekundowe gwizdy, które nie mają nic wspólnego ze stanowiskiem grup kibicowskich."

Ciezko zrozumieć, że kibice nie gwizdali bo zwracali uwage na coś innego?
Bylem na żylecie i PAD nawet nie zauważylem i gwarantuje, że ludzie obok mnie dokładnie powtórzyli by moje słowa, zapytaj kogokolwiek kto tam był,